Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Merida TFS 900

    Przez sebastiano1980spd, 15.11.2016


    Mialem Epicona i nie polecam okladzina na goleniach zeszla po okolo 2 sezonach i uszczelki puscily. jak juz lepiej dolozyc do jakiejs reby lub magury.

  2. w: flyxii fr216

    Przez sebastiano1980spd, 15.11.2016


    Fajny chinczyk ;) kola osprzet super ;) te piasty sa lekkie ale nie zbyt trwale ,,, mi po drugim sezonie bembenek strelil tj. lozysko .... a w sieci ciezko dostac bo sa rozne.

  3. w: Author Master

    Przez montell81, 14.11.2016


    Rower jest już historią.

  4. w: CUBE Attain Race

    Przez sebastiano1980spd, 13.11.2016


    Fajny ;)

  5. w: Kellys Hacker

    Przez Eldo, 12.11.2016


    8fedf2cd5607b3fcgen.jpg

     

    Tutaj foto z siodelkiem kls i jedna podkladka 10mm pod mostkiem. Zalapala sie tez Sigma Rox 7.0 :-)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...