Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Radon Jealous AL 10.0

    Przez filipog44, 17.06.2024


    W dniu 15.06.2024 o 12:33, KrissDeValnor napisał:

    Zacna sesja :icon_cool: :thumbsup:

    Nietypowe detale - o ile dobrze widzę, to przy główce ramy jest coś w rodzaju odbojnika/mikro-półeczki na przewód hamulcowy, czy raczej kabel przerzutki.

    Zastanawia mnie też zatyczka przy śrubce zacisku hamulca - myślałem, że będzie zwykła śrubka (chyba, że to dodatkowe zabezpieczenie, bo jest dość daleko od zacisku).

    Zgrabna ta 16-tka, i do tego w miarę lekka.

    Kierownica nie jest za szeroka ?  Pytam, bo chyba do tej pory miałeś węższe.

    PS  no i musiałeś się mocno postarać, żeby zobaczyć 6 dych na zegarze ;)

    Dziękuję za komentarz i miłe słowa! :)

    Element przy główce ramy to przelotka przewodu hamulcowego, zdjęcie robiłem tuż po wyjęciu roweru z kartonu, widocznie w fabryce ją przeoczyli, aktualnie jest już wykorzystana, przełożyłem przez nią przewód, aby był na swoim miejscu :)

    Odnośnie zatyczki tylnego hamulca - nie jestem pewien, którą zatyczkę masz na myśli? Czy chodzi o śrubę odpowietrzającą z nałożonym kapturkiem, czy o coś innego? 

    Waga również mi odpowiada, co prawda producent deklaruje 10,95 kg, a realnie, bez pedałów wyszło 11,240 kg, ale przy mojej rekreacyjnej jeździe, nie stanowi to dla mnie problemu ;)

    Kierownica faktycznie jest szeroka, ale dałem jej szansę i póki co, jeździ się wygodnie bez żadnych dolegliwości, więc chyba nie będę jej skracał. 

    Dokładnie było to 59,7 km/h (choć wg stravy - 62 km/h), ale na Agrykoli w Warszawie - długim, prostym, asfaltowym zjeździe :D Aktualnie nie jeżdżę z czujnikiem kadencji, ale była już bardzo wysoka, myślę, że w okolicach 120 lub więcej. Ciekaw jestem, ile uda się wykręcić na nowej, kilka dni temu wymienionej zębatce 36T, o ile noga podoła :D  

     

  2. w: Radon Jealous AL 10.0

    Przez KrissDeValnor, 15.06.2024


    Zacna sesja :icon_cool: :thumbsup:

    Nietypowe detale - o ile dobrze widzę, to przy główce ramy jest coś w rodzaju odbojnika/mikro-półeczki na przewód hamulcowy, czy raczej kabel przerzutki.

    Zastanawia mnie też zatyczka przy śrubce zacisku hamulca - myślałem, że będzie zwykła śrubka (chyba, że to dodatkowe zabezpieczenie, bo jest dość daleko od zacisku).

    Zgrabna ta 16-tka, i do tego w miarę lekka.

    Kierownica nie jest za szeroka ?  Pytam, bo chyba do tej pory miałeś węższe.

    PS  no i musiałeś się mocno postarać, żeby zobaczyć 6 dych na zegarze ;)

  3. w: Fixed Warsaw Gravel

    Przez rambolbambol, 26.05.2024


    Ten rower przemawia do mnie. Jest surowo piękny.

  4. w: Antidote Woodsprite

    Przez NerfMe, 09.05.2024


    Zacny, gratuluje zakupu.

  5. w: Antidote Woodsprite

    Przez KrzysiekCH, 08.05.2024


    @Brombosz Antidote rekomenduje EXT Storie pod tą ramę, bo dobrze pasuje do charakterystyki zawieszenia. Więc nie chciałem już aż tak ryzykować i brać coś kompletnie w ciemno. Z drugiej strony recenzje Storii są w przeważającej części bardzo pozytywne i EXT jako firma też jest ciekawa – quasi manufaktura we Włoszech. Ohlins bardzo dużo osób jeździ, więc nic specjalnego 🙂, DVO robi w Chinach (co oczywiście nie jest niczym złym, ale jak mam opcje „lokalnej” produkcji to wolałem coś „pod ręką”, mam dobrych dystrybutorów w CH), BOS w sumie tez ciekawy, ale tu już nie miałem kompletnie żadnych przesłanek, żeby w to wchodzić… Co do amortyzatora – tu już opinie są bardziej podzielone, ale jak już brałem Storie to chciałem cale zawieszenie od jednej firmy wiec jest ERA. I jak na ten moment jest ok, ale tak jak pisałem zajmie mi to jeszcze trochę czasu aż ustawie to pod siebie. Trochę szkoda, że ten amorek nie współgra z ShockWiz – zaoszczędziłoby mi to trochę czasu na testowanie ustawień…

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...