Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: KONA BLAST

    Przez pazurq, 14.02.2012


    poprawiono :)))

  2. w: KTM Team LC Prime

    Przez alexracing, 14.02.2012


    te ramy ktm <3 piękne ;)

  3. w: Dartmoor Hornet

    Przez rowerownia, 11.02.2012


    Tak zgadza się rama nie należy do najlżejszych te 2kg to jest trochę, ostatnia moja rama ważyła 1,6 kg. No ale moja koncepcja to "ma być mocny". W sumie to jest sprzęt do takiego agresywnego xc i turystyki w trudnym terenie. Rower ma kolor niebiesko czarno biały . Ale taka kolorystyka roweru to zawsze mi się podobała.

  4. w: CUBE Reaction Race SC

    Przez kadargo, 11.02.2012


    Różnie, zależy gdzie akurat jeżdżę. ;)

  5. w: CUBE Reaction Race SC

    Przez Bezio, 11.02.2012


    A na ile masz ustawione? :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...