Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Gecko shark shark

    Przez Grabek114, 23.02.2012


    No to widzę, że mamy takie same rowerki :D

    Różnią się tylko wzorem.

  2. w: Kross Level A2

    Przez rafcix1221, 23.02.2012


    Co do piast to w tych kołach co zamierzam kupić są maszynowe łożyska więc powinno być dobrze a obręcze też z czasem wymienię :)

  3. w: Cube LTD Race

    Przez ILC, 23.02.2012


    Super sprzęt na sprawdzonym osprzęcie, oby służył jak najdłużej !

  4. w: Kross Hexagon V3

    Przez after, 23.02.2012


    Fajny, ale jakoś nie wierzę, że ten amortyzator działa. No i ta waga 1,3 Kg, Jak ty to zrobiłeś? :P

  5. w: Poison Zyankali

    Przez WacekMTB, 23.02.2012


    Tyle wyszło jak go ważyłem, było to dawno, teraz go już nie ma, bo jest "przerobiony"...

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...