Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: B-twin 540

    Przez kasperek, 07.09.2025


    Cześć. Mi się ten rower podoba. Włożyłeś w niego kupę pieniędzy i serca. Taki rower to rzadki rodzynek na szosie. Jest wytrzymały i przy 9 kg nie ma wstydu. Gratuluję.

  2. w: Canyon Roadlite 7

    Przez szczupak56, 18.07.2025


    Cześć, czy mógłbyś zmierzyć długość widelca (od osi koła do główki ramy)? Rama wygląda jakby była robiona pod amortyzator.

  3. w: Bianchi Sprint

    Przez Artwro, 09.07.2025


    A dziekuję,mi też się podoba.

  4. w: Bianchi Sprint

    Przez KNKS, 07.07.2025


    Krok w dobra stronę. Rower bardzo ładny 😎👍.

  5. w: Bianchi Sprint

    Przez Artwro, 05.07.2025


    Pierwsza szosa od 1983/84 albo jakoś tak.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...