Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

No i giciowo.

 

Wyglada, że są dalej 2 kartony zbiorcze i na razie 5 chetnych po całosci. Troche chudo, ale jak się nikt nie bedzie chciał dołożyć to postaram się to po niedzieli zapakować i wypchnąć.

 

W zależności jak szybko dojdzie ostatni zakupek popełniony dzisiaj.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Pudło nr 1 zostanie zapodane przemytnikow w piatek.

 

Zajączkiem Przechwytywaczkiem jest Roballinho.

 

W środku dwóch Śpiacych Królewiczów czyli Majk i Tomek21001.

 

Koszt szmugla PLN 71.46, czyli po 23.82 od głowy.

 

Wszystko rozliczane standardowo z Przechwytywaczem.

 

Prosze Śpiacych Królewiczów o skontaktowanie się z Roballinho w celu uzgodnienia sposobów płatności oraz re-dystrybucji Krajowo-Rajowej.

 

Jak tylko będzie dostępny ślad pudła zapodam tutaj.

 

Pudło nr 2 na razie zawiera 2 zawodników ale jeszcze czekam na jeden przechwyt i jedna posyłkę.

 

Także jak by ktoś się jeszcze chciał dopisać to do końca tyga poproszę.

 

Potem zamykam kramik i wyjeżdżam na urlop  :icon_cool:

 

Szacunek...

I.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady zakupów:

 

Co jakiś czas ogłaszana jest akcja zbierania zamówień z podaną przybliżoną datą posyłki ku krajowemu odbiorcy.  Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z naszym Brytyjskim Agentem IvanMTB celem ustalenia detali zamówienia.  W wyjątkowych sytuacjach ja będę zbierać zamówienia, po uprzednim anonsie w temacie.  Kasa jest przelewana na pejpal lub konto jednego z wyspiarskich szmuglerów dokonujących zakupów w imieniu bandy, następnie zbieramy i odbieramy zamówienia wrzucając je do zbiorowego pudła.  Pudło takowe podróżuje do określonej osoby w Ojczyźnie zajmującej się dalszą dystrybucją towarów.  Opłata za transport pudła z jUKejni do Polski jest dzielona przez liczbę kupujących i następnie dodawana do opłaty za transport krajowy, trafiającej na konto Krajowego Dystrybutora.  Organizatorzy zakupów uprzejmie proszą o okazjonalną wyrozumiałość i cierpliwość w przypadku opóźnień w spedycji paczki, nie mamy wpływu na pewne sytuacje a wszyscy zajmujący się tematem robią to z dobrego serca, wątroby czy czego-tam.  POZDRo-:ver

 

 

Raz jeszcze ogromny szacun oraz wielkie dzięki dla IvanMTB za klikanie, kursowanie, pakowanie oraz dla krajowej ekipy odbierająco-rozsyłającej: MikeSkywalker, Zukikiziu oraz reszta (serdeczny sorrewicz za niewymienienie z nick'a ale pamięć nieco pofałdowana już).

 

clap03.gif

 

 

 

@IvanMTB: obadaj czy to ma sens, nóżki i rączki i może warto to podwiesić jako wyróżniony post. Feel free to edit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No już sam nie wiem... Musi, że temat za wielki albo cuś  :huh:  :wacko:  :blink:

 

W pierwszym poście też będzie git.

 

 

 

Jezus Marian, do kogo mam pisać?

 

Spokojnie kolego, oddychaj głęboko...

 

Wysyłka beretu prosto z PX do Ciebie kosztuje 11 funtów, czyli jakieś 71 ziko.

 

Jeśli cofniesz się nieco zobaczysz rozbicie kosztów ostatniego szmugla.

 

Wyszło po 23 ziko z groszem od głowy UK-PL plus cotambądź za redystrybucję krajową.

 

Czy warto, czy nie warto wybór i matematyka w Twoich rękach.

 

Dość powiedzieć, że najbliższe pudło już zawiera 4 zawodników, czyli jednostkowy koszt przerzutu TranEuropejskiego ma szanse być jeszcze niższy...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa jest przelewana na pejpal lub konto jednego z wyspiarskich szmuglerów dokonujących zakupów w imieniu bandy

 

Dodam, że chyba wygodniej dla Ivana jeśli sami sobie pozamawiamy i popłacimy kartami walutowymi, paypalami, itp.

i jedynie wyślemy na podany przez Ivana w PW adres.

 

Należy jedynie sprzedającego/sklep zaspamować ile wlezie, żeby nie wysyłali na nasze imię i nazwisko i podany adres, tylko na dane Ivana.

Z Fajvoklokami czasem ciężko się dogadać, już miałem 2 razy taki przypadek że paczka szła na mnie tyle, że na adres Ivana a tam przecież nikt taki nie mieszka.

Najlepiej wklepać dla bezpieczeństwa wszędzie dane podane przez Ivana, jedynie 'cardholder name' nasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla potomnych:
Jak zamawiacie z Planety sami, to używajcie PayPala a nie bezpośrednio kartą w funtach, bo inaczej jest mordęga z tymi ludźmi.

 


... jest to opcja, ale ja generalnie polecam "taksobie".

 

Wiecej nerwów i komplikacji niż to wszystko warte. Szczególnie jak coś nie-tak przypyci...

 

proszę o poprawienie jeśli źle zrozumiałem (ach, ta forumowa gwara):
Wolisz listę zakupów na PW i kupować ze swoich kont w sklepach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Mała zmiana planu. 

 

W zwiazku z:

 

1. Errorem jednego odbioru z PX.

2. Faktem że dziś byłem w tyrze :(

Rozbijam dostawę na dwa pudła. 

 

Pierwsze poleci w środę, drugie jak już to co PX skiepściło będzie poprawione a resztki dostawek zostaną dostarczone.

 

Detale jutro/wefetorek...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Kolejne pudło poskładane, wyjdzie we środę/czwartek.

 

Przechwytywaczem jest rafalek940

 

Śpiący Królewicze w środku to:

 

moorzyn, Roballinho, cinol123 i Ulepekin.

 

Koszt szmugla UK-PL 87.50PLN, czyli 17.50PLN od głowy.

 

Całość rozliczana z Przechwytywaczem.

 

Proszę napadać Przechwytywacza w celu dogadania przejecia/wysyłki w Polszcze.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie 

Dziękuje za posade przechwytacza :)

Postaram się zrobić to szybko i żeby kazdy dostał paczkę w całości 

Bardzo proszę rownież o cierpliwość dzisiaj gdyż mam jeszcze "długiweekend" 

Jutro wszystko bede ustalał koszty wysylki w Polsce do wyboru (paczkomaty 8-10 zł/ kurier 15-17zł/ poczta polska wg cennika) 

 

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...