Skocz do zawartości

[ZLOT] VI zlot FR.org Info + zapisy 27.06-29.06


Przeor

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku zapraszamy wszystkich forumowiczów na VI zlot, który odbędzie się w Brennej. Rowery będziemy przechowywać w zamykanym pomieszczeniu. Ośrodek jest sprawdzony, przyjazny rowerzystom. W pokojach jest WC i prysznic. Istnieje możliwość przyjazdu wcześniej, później będą kolonie ale jeden dzień będzie można sobie przedłużyć. W przypadku wcześniejszego pobytu będziemy się kontaktować indywidualnie, ale Pani z ośrodka stwierdziła, że nie powinno być problemu z miejscami.

 

Termin:

 

27.06-29.06

 

Miejsce:

Brenna, Ośrodek Hucuł KLIK

 

 

W samym ośrodku jest miejsce na ognisko, więc można sobie włosy opalić i trochę się wygrzać.

Koszt pobytu to:

40zł za nocleg

15zł śniadanie

20zł dwudaniowa obiado-kolacja

10zł koszty manipulacyjne :) - opłata jednorazowa za drewno na ognisko, żeby nie trzeba było po lesie z siekierą latać. Są przewidziane dwa ogniska w piątek i sobotę. Jak nie będzie pogody to izotoników ;) za to nakupimy :)

 

Zarezerwowałem na razie 40 miejsc, w przypadku gdy będzie słabe zainteresowanie to na pewno część miejsc trzeba będzie odpuścić. No i w efekcie może miejsc zabraknąć dlatego warto rezerwować sobie miejsca wcześniej.

Istnieje możliwość pobytu na jedną noc, koszt noclegu pozostaje bez zmian czyli 40zł.

Wpłat w kwocie 90zł + ewentualne posiłki dokonujemy na :

Damian Marczak

69 1140 2004 0000 3202 3861 8732

W tytule wpłaty podajemy nick/nicki osób, których wpłata dotyczy.

Możecie mnie poinformować na PW o wpłacie, będzie mi łatwiej

 

Żeby dokonać rezerwacji musimy wpłacić 1000zł do końca kwietnia, dlatego proszę osoby, które są zdecydowane na udział w zlocie o nieociąganie się :) i wpłatę za noclegi + ewentualne wyżywienie. Co do posiłków, to musimy zdecydować się co najmniej tydzień przed, nie będzie możliwości zakupu obiadów na miejscu. Zachęcam do zamówienia żarełka, jest dobre. W pobliżu samego ośrodka nie ma sklepów. Trzeba targać prowiant/piwo z dołu, pamiętajcie o tym podczas przyjazdu, warto się zatrzymać przy jakimś sklepie.

 

Co do osób niepełnoletnich to stosujemy się do zasad opisanych w tym temacie: http://www.forumrowerowe.org/topic/129127-v-zlot-info-zapisy/

 

Przypominam, że zlot odbędzie się w górach i jazda może być niebezpieczna dla zdrowia. Dlatego każdy powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo i jedzie na własną odpowiedzialność.

 

W razie pytań zapraszam na PW lub do wątku zlotowego http://www.forumrowerowe.org/topic/149328-zlot-vi-oficjalny-zlot-frorg/

 

Lista osób, które będą uczestniczyć w zlocie:

01.  Przeor

02.  Hanzo

03.  Kenzie

04.  Koleżanka Kenzie

05.  Koleżanka Kenzie

06.  Kolega Kenzie

07.  Janisław

08.  Pawel_BB

09.  Alkor

10.  Pietia79

11.  Adhed

12.  Patryke

13.  Zymelka

14.  C1ach

15.  Zienio

16.  Wiechu

17.  Kaśka

18.  Michalj

19.  marciniusz

20.  Sol

21. DudiRadom

22. Teściu DudiegoRadomia :)

23.  Luk666

24.  Trapi

25.  n4k5

26.  os towarz n4k5

27.  Venom2000

28.  Kolega Luk666

29.  Szczerb

30.  mkk

31.  STF

32. Slaker

33. Ukanieks - zapłacił ale źle  :P

 

 

 

Zapisy do pokojów. Osoby, które przyjeżdżają wcześniej niech się spikną razem, będzie im raźniej.

 

 

Pokój nr 3 (4os) - Przeor, Alkor, Paweł BB,  szczerb

Pokój nr 4 (4os) - Kenzie i jego drużyna

Pokój nr 5 (4os) - Zienio, Wichu, C1ach,adhed, C1ach od 26-29.06,

 

Pokój nr 1 (3os) - Sol, Hanzo, Ukanieks - Hanzo i ukanieks od 25-29.06

Pokój nr 2 (3os) - Michalj, Janisław, Patryke

 

Pokój nr 6 (2os) - Luksześćsetsześćdziesiątsześć i jego kolega

Pokój nr 7 (2os) - Pietia79, Trapi

Pokój nr 8 (2os) - n4k5 + os. towarzysząca

Pokój nr 9 (2os) -

Pokój nr 10 (2os) - DudiRadom + jego teściu, obaj od 26-29.06

Pokój nr 11 (2os) - MKK, Kaśka

Pokój nr 12 (2os) - STF, Slaker

Pokój nr 13 (2os) - Venom2000 od 26-29.06, Zymelka od 25-29.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zapisania się tylko na jedną noc? Mam ze swojej nory w Beskidzie Małym, gdzie będę wtedy z rodziną, jakieś 65 km po szosie. Chętnie bym wpadł na przejażdżkę po asfalcie i potem na impre. Chętnie bym potem przenocował, żeby móc się napić piwa. Ale interesuje mnie jeden nocleg z jedzeniem. 

Jest taka szansa?

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zapisania się tylko na jedną noc? Mam ze swojej nory w Beskidzie Małym, gdzie będę wtedy z rodziną, jakieś 65 km po szosie. Chętnie bym wpadł na przejażdżkę po asfalcie i potem na impre. Chętnie bym potem przenocował, żeby móc się napić piwa. Ale interesuje mnie jeden nocleg z jedzeniem. 

Jest taka szansa?

pozdr

 

Można zaklepać sobie jeden nocleg, kwota pozostaje bez zmian, czyli 40zł. No i oczywiście opłata ogniowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, jak ja chce być na zlocie. w końcu w górach, w których byłem tylko raz. ale niestety, na razie jeszcze nie mogę rezerwować i wpłacać póki nie wyjaśni się moja przyszłość policyjna :D może w czerwcu wezmą mnie na szkółkę, to i tyłek ze zlotu. ale jak nie wezmą to przyjeżdżam i jeszcze dwie osoby zabieram :D !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie wpłacam, bo... myślę.

 

Zlot jest ok. 50minut jazdy rowerem od domu rodziców mojej kobiety, w związku z tym jeszcze biję się z myślami czy brać jeden czy dwa noclegi.

 

Jeszcze tydzień-dwa i dojrzeję do jedynej słusznej decyzji, że biorę dwa noclegi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...