Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich rowerzystów.

Mam na imię Krzysztof i jestem z podpoznańskiej Mosiny.

obecnie użytkuje sztywnego MTB i dwa nietypowe rowery - codzienny szczur na piaście torpedo Velosteel i ostre koło, w którym przed tygodniem zamontowałem piastę... Velosteel.

 

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nazywam się Filip/GrudiLee/Grudi. Od kilku lat uprawiam triathlon - dystans olimpijski 950/45/10,5

 

Interesuję się kolarstwem szosowym a od niedawna dla urozmaicenia też lekkie mtb

 

Mieszkam w Warszawie a od września będę mieszkał w Kobyłce.

 

Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku !

 

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam na imię Tomek i jestem z Elbląga.

Bardzo lubię jazdę na rowerze od kiedy dostałem swój pierwszy rower na komunię. Obecnie od dwóch lat jeżdżę na Kross Level B3 z 2012 roku.

Jeżdżę cały rok i zdecydowanie preferuję trasy MTB, ale również wykorzystuję rower do dojeżdżania do pracy.

 

Pozdrawiam i szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Łukasz mam 15 lat i pochodzę z Zagłebia Dąbrowskiego z Dąbrowy Góniczej. Moja historia z rowerami zaczęła się w wieku 3 lat kiedy dostałem pierwszy rower dobra nie rozpisujmy się o przesżłości tylko zajmijmy sie teraźniejszością i planami na przyszłość.

Posiadam 3 rowery.

  1. Merida 40-D - W sumie to prawie orginał pomijając zmienione tylne koło,i zalanie hydralików płynem od Citroena bo tłoczki się "pociły" Kupiony w 2012 i jeździ fajnie.
  2. Romet Malwa z lat 70 - Rozebrany złozony przesmarowany miałem plany go zrobić bo jest pamiątką po dziadku ale jakoś mój zapał minał do tego roweru, nie ukrywam że lubię prędkość a na jednym przełożeniu i to raczej turystycznym maksymalną prędkość jaką osiągnołem to w okolicach 35 km/h. Lubię się też wyrużniać może ten rower się wyróżnia przez to że wygląda dość oldschoolowo ale szukałem czegoś jescze bardziej odmiennego.
  3. Romet Sport z 1986 - Gdy go zobaczyłem odrazu się w nim zakochałem, postanowiłem połączyć prędkość i oldschoolowy wygląd.Kupiłem go w październiku ubiegłego roku. Rowerek powoli robię tu strona o nim http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/5901-romet-sport/ Może jest takim brzydkim kaczątkiem bo lakier jest dość zmęczony ale nie chce go malować, jakoś lubię patrzeć na ten zmęczony lakier opowiada on historię tego roweru.

Trochę to dziwne że tak mnie ciągnie do starych rowerów ale ich już nie przybędzie, chcę tym dwóm rometą zapewnić godną starość. Boli mnie oddawanie takich rowerów na złom, bo każdy z nich opowiada inną wyjątkową historię.

Większość ludzi w moim wieku chwali się jakie to ma rowery za 2,3,10 tysięcy. Ale zdziwiła mnie reakcja moich zanjomych którzy większe zaciekawienie i podziw (nie odawany) wywołany przez mojego Rometa Sport, był większy nawet od jakichś drogich rowerów (przynajmniej na kieszeń normalnego polaka) jak naprzykład Merida Ninety-nine 9 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam na imię Sławek, od kilku lat jeżdzę na rowerze Kellys Salamander. W tym roku zaświtała mi myśl o drugim rowerze trekingowym. Na forum zawitałem w poszukiwaniu aktualnych trendów i nowości w branży rowerowej. Mam nadzieję że dzięki obecności tutaj moja pasja rozwinie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem Robert, mieszkam w Radomiu. Od x lat rower nie był mi po drodze, postanowiłem to zmienić. Kupiłem na początek przygody rower B'Twin Kammel, mam zamiar dojeżdzać nim do pracy a w weekendy wyskoczyć w okolicy pojeździć. 

Na forum trafiłem szukając podstawowych informacji o użytkowaniu, konserwacji itp. Zarejestrowałem się i zostaję tu na dłużej.

 

 

 

Do zobaczenia na szlaku

Robert

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem Błażej, rowerami interesuję się od 2003 roku, kiedy to nabyłem pierwszego górala za 1350 zł ;p potem wiadomo, jak to z nami jest, chęć upgrade'u poprowadziła mnie do złożenia całkowicie nowego hardtail'a, a po drodze spotkały mnie przygody związane z serwisami całej rowerowej floty rodziny, znajomych etc. jednak jakoś w okolicach 2008 na jakiś czas straciłem tę zajawkę. Teraz wraca ona z podwójną siłą i commencalem metą z 2007 którego chce odpicować :) a forum pomaga zrozumieć mi natłok nowinek które przez ten czas przegapiłem (duże kółka, pressfity, i kupa innych).
Jestem z wlkp (dokładniej Kościan) i tutaj głównie jeżdżę, zapraszam do kontaktu ludzi z okolic :)
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Adam mam 26 lat rowerami interesuje się od 18 lat. Najbardziej raicuja mnie Mtb i trekking. Posiadałem cały szereg składakow od 8 roku do 15 potem zaczęły się poszukiwania Mtb i szosowek.następnie pierwszy rower za własne pieniądze kupiłem 6 lat temu to był Krossa hexagon v6. Obecnie posiadam Giant xtc 1 kupiony jakiś czas temu . W przyszłości złoże sobie full do dh\fr które ostatnio wkręca mnie mnie niemiłosiernie.na forum zawitałem aby pogłębiać swą wiedzę i poznać nowych pasjonatów ave!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano witam wszystkich serdecznie


Jestem Mateusz z Wałbrzycha , zakochałem się w rowerach odkąd nauczyłem się jeździć i tak szusuje po lasach ile fabryka dała. Obecnie posiadam Giant revel 3 z rama 18 ale kminie coś nad czymś nowym bądź tuningiem tego ;)
 
Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry den

Jestem Sławek, bazę mam w Zielonce. Na forum zawitałem bo na nowo polubiłem rowery. Awaryjnie poruszam się na Kross Grand B250, szukam czegoś większego i lżejszego ;) ale w planach mam remont starego byka a raczej krowy - ukrainy. No i apeluję do rowerowców z Zielonki, Ząbek, Rembertowa, Wesołej, Sulejówka, Okuniewa, Wołomina, Kobyłki i okolic - poligon jest nasz! Do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. Na rowerze jeżdżę od najmłodszych lat, większość km zrobiłem na MTB, od 2005 roku jeździłem na starym Treku, od 2011 Trek 4300, który w zeszłym roku padł łupem złodzieja i postanowiłem teraz pojeździć rowerem crossowym. Od 4 dni jestem zadowolonym posiadaczem roweru Kross Evado 5.0 2013 :) Wyboru dokonałem dzięki pomocy szanownych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...