Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Wata stalowa - pewnie to by dało radę i polecam rzucić na nią okiem :)

Przeszlifować przed zapodaniem środka antyrudosukowego tak czy siak wypada.

 

Co do pana od haków - poślę mejla i dopytam o kilka spraw: materiał, czy zrobi mi takie jak mam obecnie w konie, czy zrobi z taką wpustką w gniazdo jak na poniższym zdjęciu. Ale to za dni kilka jak wrócę do domu :)

0000701_d455-derailleur-hanger-for-kona-

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem po co tylko uparłeś się na mechaniczne usuwanie rdzy (któej i tak nie usuniesz całkowicie-vide pióra w środku).
czyli poczekać aż przetestujesz ten swój środek i wtedy mówisz nim polecieć? Czy ogólnie w środku nie czyścić? tam jest dużo tego jak tak patrzę i to na dnie zwłaszcza.

 

proponuję styl do miotły (poważnie), na to kawałek papieru nawinąć, najlepiej podklejonego na gąbce (jak dla blacharzy-lakierników)

tak zrobię, już kijem czyściłem benzyną i szmatką, ale nie wpadłem by nalepić papier :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowa wizyta na ibeju odbyta, oto stalowe ogłoszenia:

 

Gienek Fortitude 19" SS:

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=251791340723

 

Singular Swift L:

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=321644773843

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A ten Swift, to ten ubiegłoroczny? Ten poszerzony?

PS. 1 Lordzie a "Ogór", kiedy pod młotek idzie?


PS. 2 A tak na marginesie, to głosowaliście w ankiecie RetroMTB forum? Macie jakiegoś faworyta?

http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php?t=5426&postdays=0&postorder=asc&start=0

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kross Unplugged się załamał ;-) ... Nie wytrzymał skoków na krawężniku Grzegorza hehe Nie do końca wiadomo co było przyczyną bo rama była ostatnio pokryta warstwą błota... Czy według Was może to być też gleba?

 

100_5508.JPG

 

100_5509.JPG

 

100_5510.JPG

Edytowane przez mehow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Grzesiek albo Ruda od środka, bo że Reynolds taki słabosilny miałby sie okazać

edit

z drugiej strony te rureczki są mocno wycieniowane, rama jest lekka ( 2200 zdaje się że gdzieś czytałem) do skoków słabo sie nadaje ale żeby krawężnik

Edytowane przez crust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pewien pan przyprowadził rower z podobną wgniotką(choć w wunglu) którą zrobił jak spadł na górurkę okrakiem. Bez jaj! Tzn., właśnie nimi ale jak sam niemrawo przyznał falsetem od tego czasu "coś w jego życiu się zmieniło". True story.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldskulowy ramiak pojawił się na aledrogo za przystępny piniądz.

Onegdaj za czasów małego koła nawet na to odkładałem;)

 

Za taką kasę to można sobie w pełni sprytną zimówkę zasemblować.


Kross Unplugged się załamał ;-) ... Nie wytrzymał skoków na krawężniku Grzegorza hehe Nie do końca wiadomo co było przyczyną bo rama była ostatnio pokryta warstwą błota... Czy według Was może to być też gleba?

 

W rajchu masz rame na podmianke;)

KROSS BIG WHEEL Edytowane przez Grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kiedyś pewien pan przyprowadził rower z podobną wgniotką(choć w wunglu) którą zrobił jak spadł na górurkę okrakiem. Bez jaj! Tzn., właśnie nimi ale jak sam niemrawo przyznał falsetem od tego czasu "coś w jego życiu się zmieniło". True story.

 

Na 100% Grześ przydzwonił dzwonem tylko nie chcę się przyznać i zwala na krawężnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten genek to nawet w moim rozmiarze...... ale mnie pokusiło

 

Ładny, zacny i szlachetny Ci on, należy jednak pamiętać że to mała kiszka. 650b wchodzi na styk, słowo honoru i brak błota w razie chęci kombinatorskich...

 

Tu natomiast bardziej łobuzerska odmiana ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...