Skocz do zawartości

[Przerzutka tylnia] Sram


bikemaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Stary model:)

O ile sie nie myle to wczesniej to byl Sash:)

 

Ale nie warto jedno ze ten sprzedawca ma drogo... i pracują w tym sklepie lewary(przynajmniej jak mieli tez sklep w lodzi) a po drugie lepiej kupic Sram x7/x9 ew. jak bardzo zalezy ci na wadze np. sram9.0/9.0sl

 

A tak dla porownania ceny:) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=83662557 sram quarz od innego sprzedawcy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja już kupiłem przerzutkę Shimano XT i jak będe kupował następną to bedzie to XTR :P:P:P:D A o tego srama to się pytam bo nie znałem jej :) dziwna ta przerzutka i trochę brzydka :D hehe ale wygląd nie jeździ kto wie może lepsza od XT ,XTR /X9 ,X0 :)

 

Bikemaniak -twój post to samo OT ,chwalisz się co kupiłeś ..a tym nie pomagasz koledze :P

 

TUTAJ jest test srama Quarz :P ,mam nadzieję ,że pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikemaniak -twój post to samo OT ,chwalisz się co kupiłeś ..a tym nie pomagasz koledze :D

 

TUTAJ jest test srama Quarz :) ,mam nadzieję ,że pomogłem

 

 

 

hahahhhahhahhahhahhahhahah :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: Ale walłeś duuuuuuuuuuuuuuuuuużżżęeeeee ooooooggggrrrrooommmmnnnnneee OT bo to ja napisałem ten temat haha sprawiłeś mi ubaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...