Skocz do zawartości

[wycieczka] powitanie wiosny


riker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

okazalo sie, jak to bywa, ze bylem ja i kuzyn.........bo to i tamto...........a udala sie znakomicie. pogoda dopisala, trasy po burzy blotniste i sliskie, dobor opon prawidlowy i frajda jak talala. zrobilismy plan jak rzadko. w ten weekend walimy do wisly.

 

sami, bo nie mam energii aby organizowac.......ale dam znak, moze sie ktos skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jako, że wraz z Ecią i Rycerzem wybieramy się w tamte rejony, mam kilka pytań do przedstawionej tu trasy. Wygląda bardzo ciekawie.

1/ Tylko ja mam fula, a i to raczej delikatnego, reszta hardtaile. Czy nadaje się to do przejechania (przyjemnego) na takich sprzętach.

2/ Jak wygląda wjazd na Pilsko? Głównie w kontekście ochrony przyrody itp. Którędy?

3/ W kilku miejscach istnieją różne warianty przejazdu pomiędzy podanymi punktami, jakimi szlakami?

4/ Czy niebieski szlak pieszy nadaje się do zjazdu do Sopotni?

 

Z góry dziękuję

 

pkt. 4 - dotyczy niebieskiego szlaku z Romanki do Sopotni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem ciała.............ale coż........dobrze że na parę kilometrów czas znalazłem.

jak było?

Było super. Pogoda dopisała. Przejechaliśmy ok. 300 km, głównie w trudnym terenie.

Z tego co opisywałeś to wjechaliśmy, albo raczej weszliśmy na Pilsko (z dojazdem z Ujsołów przez Krawców Wierch). Wejście szlakiem niebieskim (słowackim) i zejście na Miziową szlakiem żółtym. Zdecydowanie Pilsko nie jest górą rowerową. Resztę Twojej wycieczki przebyliśmy w dniu wyjazdu, ograniczoną do Romanki i Rysianki. Podejście na Romankę od strony Słowianki to po prostu kicha - prowadzenie, ale i niesienie roweru w bardzo stromym terenie. A i widoki gorsze niż z Rysianki.

Rowery wytrzymały. Nawet laczka nikt nie złapał.

 

Odbyte wycieczki:

1/ Ostre-Skrzyczne-Barania Góra-Milówka-Ostre

2/ Zwardoń-Wlk.Racza-Przegibek-Rycerka górna-Zwardoń

3/ Ujsoły-Krawców Wierch-Trzy Kopce-Palenica-Pilsko-Miziowa-Rysianka-Redykalny Wierch-Ujsoły

4/ Kubalonka-Stożek-Czantoria-Goleszów-Ustroń-Kubalonka

5/ Sucha Beskidzka-Przysłop-Wełcza-Jałowiec-Przysłop-Sucha

6/ Żabnica-Abrahamów-Słowianka-Romanka-Rysianka-Redykalny Wierch-Hala Boracza-Prusów-Żabnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...