Skocz do zawartości

[tematy medyczne] propozycja blokowania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taką "uwagę racjonalizatorską" do szanownego grona trzymającego władzę :) Czy nie uważacie, że dobrze byłoby blokować "z marszu" tematów, w których użytkownicy proszą o poradę lekarską? Dla mnie jest to niepoważne i niebezpieczne (i to bardzo niebezpieczne). Moim zdaniem, takie tematy powinny być blokowane z adnotacją, by w trosce o własne zdrowie skonsultować problem z lekarzem, a nie kolegami z piaskownicy / pracy / forum...

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie... ;) Czasem nie muszą to być poważne problemy i np ktoś z forum już miał takie same objawy lub diagnozę, i można się dowiedzieć np jak długo trwa leczenie i jak w ogóle przebiega...

Jeżeli ktoś jest rozsądny to i tak pójdzie do lekarza, jeżeli nie to zada pytanie na forum onetu, insomnii czy jeszcze Bóg wie czego.

Takie jest moje zdanie na ten temat i nie każdy się z tym musi zgodzić :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie... Ja wiem, że rozsądny człowiek podejdzie do sprawy rozsądnie, ale wiecie co powiedział Lem o głupocie i internecie ;) Tego się obawiam...

 

P.

 

Ps. W każdym razie, jest to temat, który leży mi, nomen omen (bo tamten wątek mnie "zmusił" do napisania tego tematu), na sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, forum dyskusyjne służy wymianie informacji, także tych z zakresu wiedzy medycznej czy paramedycznej. Każdy ma swój rozum i (mam nadzieję) doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że informacje z forum należy zweryfikować u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...