Skocz do zawartości

[wyzwanie] Idee Kaffee Challenge


Flash3M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kiedyś była dyskusja, czy da się przejechać 10 tys km w ciągu miesiąca... jeśli pomożecie, może się przekonamy :)

 

Łatwo nie będzie, ale na tym w końcu polegają prawdziwe wyzwania... a nie wdrapanie się na jakiś szczyt jako któraś (tysięczna) kolejna osoba ;)

 

Zagłosowałem bo pomysł ciekawy :thumbsup: A wdrapywać się na szczyty też trzeba lubić i umieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegacze szykują jakąś mobilizację na weekend, więc fajnie by było, gdyby rowerzyści też się zmobilizowali :)

Jutro robię traskę rowerem Gdańsk - Warszawa - Otwock, a później gdzieś na północny zachód... przewidywany czas dojazdu do Warszawy, około 15, z Warszawy do Otwocka wyjeżdżać będę około 17... tak piszę, bo może ktoś się podłączy na chwilę... Niebieska szosówka Trek z bagażnikiem mocowanym do sztycy (jeszcze nie wiem, w jakiej będę koszulce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki - chętnie przeczytam potem opowieści z wyprawy na BS ;) Kilkanaście głosów ode mnie już masz!

 

Dodam jeszcze,że z gmaila można głosować praktycznie nieskończoną liczbę razy,ale nie wiem czy mogę to tutaj napisać,bo konkurencja nie śpi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak wiadomość do wszystkich użytkowników wysłać, Admini co Wy na to? Może byśmy przeskoczyli biegaczy?

 

O tym samym myślałem, w końcu biegacze już nie raz tam zrobili, ale z drugiej strony jestem przeciwny spamowi... może by więc wystarczyła jakieś wyraźne ogłoszenie na głównej stronie naszego forum?

Czy któryś moderator jest w stanie na to odpowiedzieć?

 

Pozdrawiam i dziękuję za zaangażowanie, już tylko kilka dni do końca głosowania, myślę, że nikt nie opadnie z sił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym myślałem, w końcu biegacze już nie raz tam zrobili, ale z drugiej strony jestem przeciwny spamowi... może by więc wystarczyła jakieś wyraźne ogłoszenie na głównej stronie naszego forum?

Czy któryś moderator jest w stanie na to odpowiedzieć?

 

Pozdrawiam i dziękuję za zaangażowanie, już tylko kilka dni do końca głosowania, myślę, że nikt nie opadnie z sił :)

 

To całe głosowanie to jeden wielki kant, powinno być ograniczenie - jeden głos z jednego konta, wtedy byłoby jakoś sprawiedliwie, więc żadnych oporów przed stosowaniem "spamu" nie powinieneś mieć. Z mojej strony cały czas ślę głosy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...