Skocz do zawartości

[wyzwanie] Idee Kaffee Challenge


Flash3M

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś była dyskusja, czy da się przejechać 10 tys km w ciągu miesiąca... jeśli pomożecie, może się przekonamy :)

 

Łatwo nie będzie, ale na tym w końcu polegają prawdziwe wyzwania... a nie wdrapanie się na jakiś szczyt jako któraś (tysięczna) kolejna osoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...pozniej bedzie zbieral na rekonstrukcje dupy, bo ze nogi dadza rade, to oczywiste

 

powo

Hehe :) Ja po niedzielnych ponad 300km miałem ochotę udać się do szpitala i zlecić przeszczep skóry z czoła na dupę :P A że nogi dadzą radę... mięśnie pewnie tak, bardziej obawiałbym się o stawy przy tak długim i poważnym obciążeniu. Łatwo na pewno nie będzie, ale trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za każdy głos :)

W razie czego przypominam, że głosować można codziennie.

 

Z tym przeszczepianiem skóry bym się tak nie spieszył, chociaż po 2 tygodniach mogę zmienić zdanie... no, ale chodzi mi głównie o blizny, których nie chce mieć więcej niż mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W razie czego przypominam, że głosować można codziennie.

No właśnie, warto o tym pamiętać.

Chłopaki! Ile macie kont pocztowych? Głosować można z każdego raz dziennie. Pomóżmy temu świrusowi! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie przesadzać, bo nie chciałbym zostać zdyskwalifikowany za niby oszustwa... ale nikomu nic nie zakazuję, bo jak sprawdził mój wywiad, ludzie głosujący na innych uczestników też głosują ze wszystkich swoich kont pocztowych.

 

Za nami prawie tydzień, ale przed nami kolejne 2 tygodnie, równie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilizacja się przyda, bo oto co wyczytałem z forum biegaczy:

 

1. "Może niech admin puści jeszcze raz "spama" :-)) po portalowych skrzynkach !" ... czyli biegną po trupach do celu...

 

2. "Podpowiedź dot. skrzynki na tlenie - GENIALNA. (...) Tym sposobem z 2 wzrosło do 8 głosów dziennie." ... a mnie gryzło sumienie, gdy ktoś oddawał na mnie więcej niż 2 głosy dziennie...

 

3. "Drugi konkurent jest groźny zatem jutro musimy mieć 300 głosów oddanych ;)" oby te słowa były prorocze :)

 

4. "Ludzie nie opadajcie z sił no i klikajcie na właściwą osobę - przecież rower to nie to samo co bieganie!!!" ... tak, jakbym ja nie biegał, cóż za zniewaga ;)

 

W każdym razie robi się ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję że trzeba sobie ustawić aliasy do konta i je podawać podczas głosowania. Wszystkie potwierdzenia wchodzą nam do skrzynki ale zapisywane u organizatora mogą być jako pochodzące z różnych kont (różnych osóB). Przykład aliasów: adam.adamiak@tlen.pl aadamiak@tlen.pl, oczywiście co sobie wpiszemy to już nasza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...