Skocz do zawartości

[9558,31g] Superior XP930 by Widzim


widzim

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopacy w sklepie lekko zagubieni, być może zbyt długo tam nie pracują. Szansę trzeba im dać. Co do szefa to tak jak już powyżej kolega Miskov napisał facet wie o czym mówi i czym handluje(zapewne dlatego jest szefem :) ).

Do tego jest też zawodnikiem Torq Superior więc wspólny temat można szybko znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, naklejki przyszły i zostały naklejone. Ogólnie jeśli mam je ocenić to trochę mijają się z oryginałem aczkolwiek z daleka większych róznic nie widać i powiedzmy że moje zadowolenie to 8/10.

 

Fotki robione telefonem więc jakość średnia. Właśnie się pakuję wraz z Sup`em na wakacje w Karpaczu, myślę że fotki przywiozę ładniejsze :)

 

20110829153.jpg

 

20110829159.jpg

 

20110829154.jpg

 

20110829155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wierz mi, że nasze tereny nie oferują takich wzniesień i delikatnie mówiąc zadyszka była i to konkretna a trening swoją drogą powinien być częstszy tylko ktoś by mnie musiał mocno w d... kopnąć :)

 

a Ściana Płaczu to chyba nazwa wjazdu na Orlinek, bynajmniej przynajmniej tak jest opisana

Edytowane przez safian
Nie używajmy słów, których znaczenia nie znamy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

WItam po dłuższej nieobecności. Przypomniałem sobie o tym temacie i postanowiłem zaktualizować zmiany jakich dokonałem w swoim Superiorze.

Wagowo szału nie ma ale wszystko dla wygody no i mam nadzieję lepszych wyników na treningach i wyścigach.

 

Seat: (Siodlo) SPECIALIZED TOUPE 143mm 164g

Tire (Front): (Opona Przednia) - CONTINENTAL RACE KING 2.0 Race 412g

Tire (Rear): (Opona Tylna) - CONTINENTAL RACE KING 2.0 Race 425g

 

TOTAL: 9558,31g

 

Wkrótce wrzucę jakąś aktualną fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć,

żeby nie off top napiszę że rowerek super. Wkońcu zobaczyłem jak wygląda zestawik czarne obręcze- czarne szprychy z jedną czerwoną - czerwone nyple ( właśnie takie mam w planach podczas składania swojego roweru :D ).

Ja Ci powiem jak ja załatwiłem sprawę z naklejkami - kupiłem używaną Magurę z bardzo obdartymi naklejkami. Zerwałem i miałem zostawić gołe golenie, ale jakoś mi nie pasowało. Za komplet nowych w sklepach życzą sobie nawet 100zł !!! Więc wysłałem kilka maili do Magury i przysłali mi gratis komplecik naklejek, i to na ich koszt:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za niebieskim i tym bardziej białym ;) ale rower naprawdę ładny no i gratuluje wagi :) a od kiedy zmieniłeś naklejki na widelcu to rower prezentuje się naprawdę super. Wisienką na torcie było by białe siodełko :) Powiedz mi jak Ci się sprawują koła ciekaw jestem głównie obręczy Ritchey'a?

Edytowane przez mixchris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...