Skocz do zawartości

[Rower] Cannondale Trail SL2


Desmond

Rekomendowane odpowiedzi

Mój amor u góry wygląda tak: http://a763.g.akamai.net/7/763/1644/1/app.infopia.com/img/image/fp/VPID/9516528/extra/1/size/300

na dole: http://www.adgp.co.jp/ds/Portals/0/SSK_CH_Gallery_Images/001_634467004702540140.jpg

 

i ten na górze mam ustawiony albo na maxa w jedną stronę, albo go blokuje przekręcając w drugę; na dole nie wiem jak się ustawia ani w którą stronę kręcić bo nie ma żadnych oznaczen...

 

a co do opon Schwalbe to słyszałem, że szybko się ścierają, to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym na górze w lewo - to będzie największa czułość - a w przeciwną powinna być blokada, tym na dole ustawia się jak szybko amor się wyprostuje, różnica w skrajnych ustawieniach powinna być zauważalna.

Jeśli będziesz jeździł tym rowerem zgodnie z przeznaczeniem - czyli w terenie, to Schwalbe szybko się nie zetrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trail jest zapewne z innego stopu i jest trochę cięższa, do tego Trail ma mufę suportu gwintowaną, a Slash ma mufę BB30, geometria jest taka sama :) , Trail to jest rama XC, a sam rower jest rowerem XC, co chcesz rozbudowywać ? zmienić osprzęt ? ten który jest, jest wystarczający do startów w wyścigach, maratonach XC, jak pisałem wcześniej, do wyścigów możesz zmienić opony - i to w zupełności wystarczy, ale oczywiście możesz zmieniać wszystko - tylko po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez mam taki rower no i trochę mi podniósł ciśnienia;

-amortyzator (wymiana po 100km)-luzy

-klamka hamulca (wymiana po 20km)- wycieki

-stery albo chodzą z oporem albo mają luzy

to tyle. Jak na razie to wszystko wymieniłem , została tylko rama, amortyzator, siodełko, sztyca, stery i mostek i teraz jest prawie git (nie mogę coś ustawić szczęk , żeby nie obcierały)

 

 

mimo wszystko polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie syczenie to normalne a luzy są do wychwycenia przy uszczelkach- przytrzymaj przedni hamulec , złap obie części amortyzatora (goleń) tak za uszczelkę i poruszaj rowerem- na początku u mnie był bardzo mały luz ale po ok 100km powiększył sie 3-krotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale u mojego sprzedawcy jest polska gwarancja , w której piszą ,że naprawe wykonają w 2 tygodnie a w przypadku braku czesci w max miesiąć i wtedy masz juz podstawę do walki. Jak nie masz polskich papierów do roweru to "masz miec" bo w Polsce nie można niczego sprzedawać z obcojezyczna dokumentacją z tego co wiem :), ale człowiek jest omylny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...