Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

spytalem kiedy wysla odpisali mi ze jutro :(

coz wychodzi na to ze nie warto bylo czaic sie za aukcja po nocach nie spac :P

 

chcialbym sie zapytac tych co juz dostali ile czekali od otrzymania listu przewozowego? :P

 

Ja czekałem tydzeń ale musiałem się dwa razy upominać aby w końcu mi to wysłał. Wczoraj dostałem rowerek i warto było się trochę poużerać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytalem kiedy wysla odpisali mi ze jutro :(

coz wychodzi na to ze nie warto bylo czaic sie za aukcja po nocach nie spac :P

 

chcialbym sie zapytac tych co juz dostali ile czekali od otrzymania listu przewozowego? :P

 

List dostałem 14.05, następnego dnia rower był u mnie. Różnica taka, że 9.05 kupowałem Evolution, ale w poniedziałek 13.05 zmieniałem zamówienie telefonicznie na Integrala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh adam00, ja już też się pogodziłem z tym, że na ten weekend nie będę miał :(

najgorsze jest to, że z tego wszystkiego już ze dwa tygodnie nie jeździłem i tracę formę, bo na strym rowerze mi się zwyczajnie nie chce. myślałem też, że nowy zaraz będzie, więc i tak nie ma co. wychodzi jednak na to, że trzeba będzie jeszcze rometa wyprowadzić, bo później jak wsiądę na lazaro, to z tą kondychą i zastojem mięśni okaże się, że jeździ mi się gorzej jak do tej pory na romecie gdy regularnie pedałowałem :)

stawiam też, że jak rower przyjdzie, to akurat będzie padać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa tygodnie kolego formy się nie traci :) no chyba, że jest się "sezonowcem" i nie trenuje się regularnie :) także jeśli nie podpinasz sie pod opcję nr 1 nie ma sie czym martwić, chyba że jest inaczej ;)

 

Osobną kwestia jest chęć smigania na nowym sprzęcie i tu Cię rozumiem :)

 

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja akurat potrzebuje rower na wtorek bo musze jechac w miejsca gdzie pociagiem nie dojade a autobusy jezdza raz dziennie 7wyjazd/15powrot :P

a z moimi starymi rowerami podobnie jak z Twoim rometem,nie chce mi sie za bardzo ich przygotowywac choc i tak bede musial bo bedzie trzeba cos sprzedac :P ale to je sobie wyczyszcze przed zaoferowaniem do sprzedazy :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytalem kiedy wysla odpisali mi ze jutro :(

coz wychodzi na to ze nie warto bylo czaic sie za aukcja po nocach nie spac :P

 

chcialbym sie zapytac tych co juz dostali ile czekali od otrzymania listu przewozowego? :P

 

 

ja nr listu dostałem w czwartek a rower dopiero w środę.Może miałem pecha.Po telefonach do opek pani twierdziła że może być list przewozowy a towaru fizycznie nie ma u nich na magazynie Polega to na tym że nadawca może sobie sam drukować list przewozowy a towaru wcale nie musi wysłać.I to by się zgadzało bo jak rower dotarł do mnie do było napisane na opisie przesyłki że wysłano poprzedniego dnia czyli we wtorek .a pani która się zajmuję wysyłka rowerów jak pisałem wyżej nr listu podała mi już w poprzednim tygodniu w czwartek.Ale rower jest tylko zamówiłem z błotnikami i z regulowanym i blokowanYm amortyzatorem i nie ma jak przymocować  bo nie ma przy amortyzatorze z prawej strony otworu do mocowania uchwytu do błotnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,Może by ktoś czarnulka powstawiał zdjęcia. Tak poprostu jak się komuś będzie chciało, bo graficiaka znalazłem eleganckie kilka foto foto a czarnulka jedno, bo tak jak czekam to myśle może sobie jeszcze poporównuję te oba rowery, a może jeszcze coś domówie, np. pompkę..:), Na początku myślałem. Po co pompka. W rowerowym dopompuje, ale może jednak domówie, żeby była..p oczywiście jak jeszcze nie wysłali.

bo tak jak się czeka to różne myśli chodzą po głowie..

Piękne voto w świetle dziennym

http://imageshack.us/f/854/lazarointegral.jpg/

http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comment_KGXeYdyumb2YnotSx95wO9wZIbFX5GtS.jpg

A tu czarnulek w świetle pokojowym, jeszcze jakieś dobre fotki bym zobaczył.

http://imageshack.us/f/854/81759350.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zamówiłem w niedziele 12.05, i wczoraj w mailu zapytałem kiedy otrzymam nr listu, w odpowiedzi dostałem informacje "Poniedziałek / wtorek po godzinie 18:00." i nie mam pojęcia czemu aż tak długo mam czekać :(

 

czas realizacji zamówienia - około 5 dni roboczych

 

Może dlatego?

Edytowane przez whst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 dni ma sprzedawca na wysłanie a nie kupujący na odbiór. W ten sposób zawsze rozumiano i rozumie się termin realizacji zamówienia.

Po drugie to jest podane "około" czyli to mogą być 4 dni lub 6

 

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czas zamknąć temat.

1. Pierwotnie dotyczył on roweru z 2011

2. Dzisiejsza wersja ma inną specyfikację.

3. Nowe posty mają się nijak do roweru jako takiego, dotyczą żali na temat czasu i sposobu realizacji i w ogromnej większości powtażają się od dluższego czasu.

4. Co do roweru w temacie (2011) i jego bieżącej kondycji będę pisał na blogu - tutaj i tak się nic nie znajdzie już przydatnego.

Edytowane przez krism4a1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :) zrobił się tu niepotrzebny bajzel i temat popłynął w zupełnie innym niż pierwotny kierunku :)

Mam nadzieję, że modertator czyta i przychyli się.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

Moim zdaniem czas zamknąć temat.

1. Pierwotnie dotyczył on roweru z 2011

2. Dzisiejsza wersja ma inną specyfikację.

3. Nowe posty mają się nijak do roweru jako takiego, dotyczą żali na temat czasu i sposobu realizacji i w ogromnej większości powtażają się od dluższego czasu.

4. Co do roweru w temacie (2011) i jego bieżącej kondycji będę pisał na blogu - tutaj i tak się nic nie znajdzie już przydatnego.

 

Myślę, że najrozsądniej będzie powywalać wszystkie posty z pytaniem o długość nogi i ramę, wymiary roweru są podane na aukcjach, każdy zmierzyć się powinien umieć jak nie to mama pomoże. Zostawić te kilka tematów z uwagami, doświadczeniami po dłuższych dystansach + problemy techniczne, cykanie pedałów, papierka od przerzutki i prowadzić temat pod kątem technicznym tego roweru, problemów, ewentualnych modyfikacji (np. ja bym chciał dokupić rogi i obmyślam jakie i jak zamontować), konserwacji, etc. czyli po prostu czyste merytorycznie wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower zamówiony w niedzielę (za pobraniem), w środę wysłali mi nr przesyłki, dzisiaj, czyli w czwartek rower odebrany. Na stronie opeku po wpisaniu numeru nic nie znajdowało,  więc byłem zaskoczony porannym telefonem od kuriera. Niestety na razie brak czasu na złożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam (chyba) lepszy pomysl, na pewnym innym forum widzialem cos takiego, ze bylo zrobione takie jakby FAQ w 1szym poscie

 

a co do wysylki - spojrzcie sobie na ikonke przy czasie wysylki i tam jak byk mamy:

 

Sprzedający wysyła towar w ciągu 4 dni.
Czas dostawy przez przewoźnika to 1 dzień.
 

 



a ja mam (chyba) lepszy pomysl, na pewnym innym forum widzialem cos takiego, ze bylo zrobione takie jakby FAQ w 1szym poscie

 

a co do wysylki - spojrzcie sobie na ikonke przy czasie wysylki i tam jak byk mamy:

 

Sprzedający wysyła towar w ciągu 4 dni.
Czas dostawy przez przewoźnika to 1 dzień.
 

 



czas realizacji zamówienia - około 5 dni roboczych

 

Może dlatego?



raczej samo przez sie sie powinno rozumiec ze to czas dostawy jest podany orientacyjnie a sprzedajacy winien zmiescic sie w podanym terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Malkontenci znowu swoje Forum chyba jest po to aby swobodnie się wypowiadać, a nie wprowadzac jakąś cenzurę.

 

Ale nie pierniczyć głupot.

 

Proponowałem żeby zamknć temat 2011 i zaczać 2013. Pisanie kiedy zamówiłem i kiedy dostanę nic nie wnosi do sprawy roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rower jest dostępny u jednego sprzedawcy, a komuś się spieszy, to chyba jednak wnosi, bo może pomóc w decyzji o zamawianiu lub nie.

Nie wiem skąd u niektórych ta natura policjanta. Co wam to tak właściwie przeszkadza? Zdaje się, że to obecnie jeden z popularniejszych tematów na forum, więc to haniebne odejście od intencji autora wątku niewielu osobom przeszkadza.

Ale nie pierniczyć głupot.

 

Proponowałem żeby zamknć temat 2011 i zaczać 2013. Pisanie kiedy zamówiłem i kiedy dostanę nic nie wnosi do sprawy roweru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

Stworzyłem nowy wątek z minirecenzją i poruszonymi dwoma dotychczasowymi małymi możliwymi problemami technicznymi związanymi z najnowszą wersją Lazaro Integral V3 z 2013 roku. Mam nadzieję, że wprowadzi to odrobinę porządku...

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/136753-lazaro-integral-v3/

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...