Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

no to ci doliczą do tej kwoty 40zł. w formularzu tego nie da się uwzględnić. także przy odbiorze do płacenia 1174zł ;)

 

jeszcze do tych, którzy też biorą z blokowaniem amora. pamiętajcie żeby nie robić tego w czasie jazdy. to nie są hydrauliczne amory, także trzeba zsiąść z roweru, nie naciskać na kierownicę czy coś i dopiero można blokować. trochę lipa, no ale za taką cenę nie można się spodziewać nie wiadomo czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy wybrać dla kobiety Lazaro Evolutions V3 czy Integral V3, różnica (aż) tylko w kołach 26" a 28" ale nigdy nie śmigała na 28" i nie wiem czy nie będzie niezadowolona.

 

Jeździmy sporo po drogach szutrowych, ale zdarzają się też i lekkie bezdroża a na to 28" nie wiem czy nie będzie mało sterowna.

 

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ci doliczą do tej kwoty 40zł. w formularzu tego nie da się uwzględnić. także przy odbiorze do płacenia 1174zł

oczywiście, że da się to ująć w formularzu i w przypadku przelewu z góry i opłaty za pobraniem

PIsałem już o tym na przykładzie mojego zamówienia Maestro.

Zatem dla tych, którzy czytają wybiórczo to forum i ten wątek oraz dla tych, którzy chyba nie do końca ogarniają allegro:

tutaj krótka instrukcja jak złożyć zamówienie i je opłacić http://www.forumrowerowe.org/topic/95623-rower-lazaro-integral-v/page-23?do=findComment&comment=1274008

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piehursson, ja nie widziałem w formularzu takiej opcji. Może przeoczyłem, ale wątpię, sam nie wiem. Jakby nie było, formularz jest tylko pomocniczym narzędziem, zawsze można napisać na maile i nawet bardziej na to bym stawiał.

 

edit: no w sumie można było i tak zrobić, tzn. ręcznie wpisać kwotę. ja jednak brałem za pobraniem, także czy wpisałem już pełną kwotę czy nie, to nie robi wielkiej różnicy. sami doliczą i fakturę wystawią już na odpowiednią (mam nadzieję ;))

Edytowane przez coroner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chyba na twoim miejscu brał 19". w butach będziesz miał jakieś 2-3cm zapasu, według mnie wystarczająco. no i o sztycę raczej nie będziesz musiał się martwić, że za krótka. pozycja raczej też naturalniejsza będzie. rób oczywiście jak uważasz.

Edytowane przez coroner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki trochę,
Zamówiłem ten rowerek. Będzie to mój pierwszy zakup nowego roweru i teraz moje pytanie. Od czego zacząć? Przyjdzie do mnie paczka, wiadomo poskręcać, ale czy będę musiał coś regulować, coś smarować? jakoś zabezpieczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie kolegi powyżej.

Czekając na integrala moje zainteresowanie zwrócił kands maestro i ostatecznie go zamówiłem.

Rozmiar ramy 19" przy wzroście 177cm i nodze ok 80cm + buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, ładniutki on :D Osobiście zmierzyłem wysokość do przyrodzenia i mi wyszło 79cm na moje marne 163cm wzrostu (rosnę jeszcze). Biorę 17, coś czuje, że przy 19 by rady nie dawał.

Macie też takie wrażenie, że po tych zdjęciach im rama mniejsza tym rower staje się taki wygięty w tył i ma wysoki przód. Ma ktoś może jakieś fotki tego roweru w dowolnym kolorze w rozmiarze 17" ?

Edytowane przez AAAZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, ładniutki on :D Osobiście zmierzyłem wysokość do przyrodzenia i mi wyszło 79cm na moje marne 163cm wzrostu (rosnę jeszcze). Biorę 17, coś czuje, że przy 19 by rady nie dawał.

Macie też takie wrażenie, że po tych zdjęciach im rama mniejsza tym rower staje się taki wygięty w tył i ma wysoki przód. Ma ktoś może jakieś fotki tego roweru w dowolnym kolorze w rozmiarze 17" ?

 

dobrze zmierzyłeś ten krok? Nogi to chyba Ci się kończą wyżej niż masz pępek ;)

 

A co do ramy, to zauważ, że kierownica we wszystkich rozmiarach jest mniej więcej na tej samej wysokości, a tylko kąt nachylenia tej rury, która idzie od kierownicy do siodła się zmienia. Stąd takie Twoje wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, sam się zaskoczyłem, zresztą co to za różnica, i tak brałbym 17. Mam nadzieje, że rowerek dostępny będzie w przyszłą sobote bo dopiero wtedy mogę go kupić ;/ Na razie wszyscy się rzucili. Mam nadzieje, że zostanie coś z tych 150 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że rowerek dostępny będzie w przyszłą sobote bo dopiero wtedy mogę go kupić ;/ Na razie wszyscy się rzucili. Mam nadzieje, że zostanie coś z tych 150 sztuk

 

Na Twoim miejscu, jeżeli jesteś pewny, że masz zamiar kupić w sobotę, to zrób to teraz i najwyżej napisz do sprzedawcy, że kasę wpłacisz w sobotę - bo mogą po prostu się rozejść i zostaniesz z niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy wybrać dla kobiety Lazaro Evolutions V3 czy Integral V3, różnica (aż) tylko w kołach 26" a 28" ale nigdy nie śmigała na 28" i nie wiem czy nie będzie niezadowolona.

 

Jeździmy sporo po drogach szutrowych, ale zdarzają się też i lekkie bezdroża a na to 28" nie wiem czy nie będzie mało sterowna.

 

Co radzicie?

 

Witam przede wszystkim bo to mój pierwszy post na forum.

 

Mam podobny dylemat jak kolega wyżej. Szukam roweru crossowego dla siebie i w sumie to już się napaliłam na tego integrala. Tylko zastanawiam się czy koła 28" nie będą jednak za duże? Do tej pory jeździłam na 26". Mam 164cm i 56kg. Rower będzie wykorzystywany do jazdy rekreacyjnej głównie po mieście (w tym wertepy i krawężniki) ale na pewno też leśne i polne drogi będzie mu dane pozwiedzać ;) Jak myślicie brać te 28? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...