Skocz do zawartości

[booster]accent-warte cos?


magnus

Rekomendowane odpowiedzi

witam, bylem dzisiaj w miescei w rowerowym poobczajać boostery i oprocz jakiegoś NO NAME (20 zł) byl booster ACCENTA za 19 zl, szary taki, aluminiowy bodajże(nie wiem jaki stop), na ręce troche ważył. Czy ktoś miał styczność z boosterem accenta? sztywne to coś jest w ogóle? Bo slyszalem ze podstawowe modele Tektro są do dupy - gną się razem z ramą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dobra, kupiłem booster, zapłaciłem za ACCENT SPORT wersję czarną 19 zł. Póki co różnica ogromna! sztywna klamka i w ogóle, lecz na razie wiecej nie moge powiedzieć bo dopiero pare km zrobilem w sniegu z nowym boosterem.

Cześć

Właśnie chcaiłem tez sobie kupić bosterek z ACCENTA (ten sam co Ty - 19zł) zastanawiam sie pomiędzy niem a Tektro (widzę że ta firma nie ma dobrej opini:) ale który jest 10zl droższy. Chciałem sie zapytać jak Ci sie spisuje ten Accencik. Jak już mógłbys cos powiedziec na ten temat to bardzo proszę:)

 

Pozdrówka:)

 

Ps: Chciałem sie jeszcze zapytać, o co chodzi z tym efektem "gumowej" klamki czy coś takiego????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi na to że musze koniecznie kupić ten booster, tylko który?? (ale chyba spróbuje tego Accenta)

mam lipne hamulce z Tektro (wiem- grzybnia:) ) ale może coś pomoże. wkrutce je wymienie na jakies Avid SD 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzienki. na razie musze wymienić napęd. i nie wiem czy kupic kasete XT ( na 8 ) czy srama 5.0, Xtek jest drozszy o prawie 100zł i sie zastanawiam czy to mi sie opłaci poprostu: czy różnica w jakości jest taka sama jak w przypadku ceny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...