Skocz do zawartości

[tuning] Custom BIKE


Rekomendowane odpowiedzi

witam , chciałem wam zaprezentować co udało mi się zrobić z nudów :)

jest to projekt na bozie starego kellys'a tiger :)

tutaj sporo zdjęć :

 

http://imageshack.us/g/560/zdjcie0179z.jpg/

 

 

Proszę o komentarze jak wyszło , dodam że to pierwszy taki 'projekt' i jest trochę niedociągnięć ale z byle czego udało mi się zrobić coś co chociaż jakoś wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zdecydowanie przesadziłeś z kolorami! :wacko: Jest ich po prostu za dużo,za bardzo to wszystko się ze sobą gryzie nie stosuje się takich kontrastów i nie maluje się wszystkiego jak leci. :no: Owszem jest wesoło i będziesz się wyróżniał,ale raczej żadnej "bajkerki"na niego nie wyrwiesz. :rolleyes::icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rower typu http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/1330-kross-grand-mission/page__tab__images troche w gorszym typie

i chciałbym go poprzerabiac pododawac manetki zebatki pedała siodełko koszyk na bidon itp... jak bym mógł to zrobic licze na waszą pomoc ;]

na pewno ze by to nie były kolosalne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luceklucok97 wierz mi twój rower nie jest w gorszym typie niż rower założyciela tematu :D

 

zesme Żeś mnie pocieszył, ja go bd będę robił :D zeby gdzies w trase jechac myslałem nad zmiana kierownicy a nie nad manetkami ;]

próbowałem włozyc amortyzatory do roweru ale nie wchodziły rozstaw z tu za szeroki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapal do projektu fajny, jednak wedlug mnie zle dobrane kolorki itd. zrob cos takiego z kolarzowka/ostre kolo to bedzie to fajnie wygladalo, np czarna rama i toksyczna zielen kola, sam zastanawiam sie nad czyms takim jak zdobede jakies old-schoolowe czesci ze szrotu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...