Skocz do zawartości

[rower] Hexagon V6 2011


Parufka6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie ,czy Hexagon V6 to rower dla kogoś kto jeździ po mieście , czasem żużlówka ,pagórki.Czy widelec SR Suntour SF-11-XCT-V3 jest wytrzymały, ponieważ chciałbym sobie na działce zrobić rampę do skoków... Niewielkich.

 

I który kolor byście wybrali .? http://www.kross.pl/rower/88-HEXAGON_V6.html

Czarny matowy czy biały ?

 

Za odpowiedzi dzięki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh.. myślałem że poszaleje choć tam... :D

 

A wobec koloru to mam mieszane odczucia.. Biały mi się podoba ale wydaje mi się mało męski a ciemny taki nie mrawy.

I brak mi przekonania do jednego jak i do drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mój budżet jest ograniczony do 1200 zł a pozatym niechcem pełnej amortyzacji... Cięższe i więcej trzeba wyłożyć pieniedzy

 

A co do wcześniejszego postu , rower nie jest do skakania ze względu na ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... niemówmy o skokach na 10 metrów :D

Używki też niechcę.

 

Pomóżcie co do tego koloru ... Jaki byście wy osobiście wybrali ....

 

A pozatym ja waże tylko 55 kg . To mało więc skoki nie powinny być zabójcze.... W sensie że moja masa nie zepsuje niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru to ja bym wybrał czarny matowy a jeżeli chodzi o skoki na tym rowerze to stanowczo odradzam rama jak i koła,amortyzator nie są przystosowane do tego . Jeżeli już chcesz skakać to inny rower z przeznaczeniem do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się zabić lub masz wykupiony abonament u dentysty na częste wizyty to kup sobie ten rower do skakania. A tak poważnie to posłuchaj forumowiczów dozbieraj sobie więcej pieniędzy do roweru na który będziesz mógł skakać jeśli Ci na tym zależy. Co do koloru to my Ci nie pomożemy sam musisz wybrać mi się np. podobają białe i taki też mam. image_url-126821-1267466968.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...