Skocz do zawartości

[kask] tani kask do Dh


Gość bart_ek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bart_ek

witam zaczyna moja przygode z DH i potrzebuje tani kask i zastanawiam sie nad dwoma

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75990518

lub

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77592765

 

ten pierwszy wydaje sie ze ma lepsza wentylacje

lecz licze na porady znawców;)

prosze o odpowiedz

 

PS. prosze tez o propozycje jakichs tanich(150 zl) ochraniazy na kolana i golenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 zł rower do DH :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kup ty se lepiej trumne a nie kask bo za 2000 to możesz mieć rower do XC a nie DH :P

GF Opie - http://www.fisherbikes.com/bikes/bike_deta...iggns&bike=Opie

Ten rower jest do streetu ewentualnie do dirtu a nie do DH.

Gila z przodu i sztywna rama :lol: :lol: :lol: Pro DH normalnie :twisted:

Dzięki za poprawienie humoru a tak na serio to nie próbuj na tym jeździć DH bo sie zabijesz i to już całkiem poważnie mówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bart_ek

wybaczcie moja wina :P bo troche zle to sformulowalem . ja mialem na mysli rzeczywiscie takie xc ale takie duzo duzo bardziej hardcorowe i myslalem zeby nazwac to Dh :lol: bo w mojim Xc jest sporo hop i dropow aszczególnie duzo ostruch zjazdow pomiedzy dzrewami :D

PS: wybaczcie za moj błąd.

PROSZE O DALSZE PRPOZYCJE :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie moja wina :P bo troche zle to sformulowalem . ja mialem na mysli rzeczywiscie takie xc ale takie duzo duzo bardziej hardcorowe i myslalem zeby nazwac to Dh :lol: bo w mojim Xc jest sporo hop i dropow aszczególnie duzo ostruch zjazdow pomiedzy dzrewami :D

PS: wybaczcie za moj błąd.

PROSZE O DALSZE PRPOZYCJE :P

W takim razie to nie jest ani DH ani XC, coś pokroju lekkiego FR. I tak rower masz zły do tego bo RST z przodu rozwali sie szybciej niż myślisz i dostaniesz korkiem w oko :P Nie ma kasków FF poniżej 300 zł, jak chcesz to bierz tego WKM. Nic innego w tej cenie ci nie moge polecic bo nic dobrego NIE MA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bart_ek

tzn. ze polecacie ten kask WKM??? jezeli chodzi o wage to rozmawialem z sprzedawca tego drugiego kasku i powiedzial ze tez wazy ok 1300g.

a ten drugi nie ma lepszej wentylacjii???

wiec ktory lepszy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, jak wiesz, że oba są do dupy to po jaką cholere myślisz nad kupnem ? Poczekaj troche, idą święta, kasy może będziesz mieć więcej, pozbieraj troche i wtedy kup coś co naprawde jest kaskiem a nie jakąś imitacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj jazda w takim kasku to chyba samobójstwo... nie polecam :/ rozleci się p[o pierwszym zderzeniu z czymkolwiek - lepiej poczekaj i kup lepszy - jeżeli zależy Ci na zdrowiu oczywiście :D

Jazda w kasku to na pewno nie jest samobójstwo :P, jazda bez kasku to samobójstwo :D

A co do kasków to tak jak radza koledzy lepiej dozbieraj na cos lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie chcesz... Są ochraniacze tylko na golenie, są też tylko na kolana a także na golenie i kolana... Ceny różne... Z resztą co tu dużo gadać, poszukaj na allegro czy w jakichś sklepach w necie czy gdzie tam sie zaopatrujesz..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...