Skocz do zawartości

[Zacisk]Wybów do tylnego koła


Grand231

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po zmianie ośki w mojej pieście tylnej Hone na drążoną stoję przed wyborem nowego zacisku czytałem że dobre są zaciski typu Bolt-on, które polecacie bardziej zaciski na QR czy właśnie bolt-on? zależy mi przede wszystkim na wytrzymałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bolt-ona darmoora i trzyma w poziomych hakach ze skakaniem, ale ja ważę 53 kg. Niektórzy piszą że to chłam, ale u mnie trzyma. Jak chcesz coś bardzo mocnego to weź stalowy zacisk QR shimano i zaciśnij to z metrową dźwignią, trzymać będzie na pewno i się na pewno nie urwie.  :icon_mrgreen: A tak szczerze to bolt-ony są spoko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak chcesz coś bardzo mocnego to weź stalowy zacisk QR shimano i zaciśnij to z metrową dźwignią, trzymać będzie na pewno i się na pewno nie urwie.

Pękłby taki zacisk chyba od razu. Jak ludzie skręcają na pałę z niewiadomo jaką siłą te zaciski to im pękają i się wyginają, a później piszą, że chłam. Ja mam też te Dartmoory i są bardzo dobre i tanie, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...