Skocz do zawartości

[Góra Św Anny] - jednodniowa wycieczka 29 maj


bajtourka

Rekomendowane odpowiedzi

ooo zaraz musze wyłączyć kompa bo się błyska :icon_mrgreen: .... jeśli faktycznie pogoda przeszkodzi nam plany.... to zawsze coś można wymyśleć na jakiś czerwcowy weekend:) ale myśle, że do rana się wypada:) dobrze dobrze moze byc tak jak piszesz MB:) na rynku zadecydujemy:) to nie wyścig na wytyczonym torze, wszystko zależy od warunków i naszej wyobraźni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie upieram.....ale.Jakby rzeczywiście miałby nas złapać deszcz czy też burza to trudno,powiedzmy że pal licho z cukru nie jesteśmy :).Może się jednak zdarzyć że będzie burza lub gradobicie.W lesie nie ma się gdzie schować,a we wsi zazwyczaj jest jakiś przystanek,jakaś stodoła czy też szopa.Biorę pod uwagę że mogę zmoknąć,ale mając w perspektywie że mogę zmoknać i ubabrać się w błocie to jak dla mnie nie brzmi już optymistycznie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeżeli nie dotarłbym jutro to czy ktoś z obecnych pojechałby jeszcze raz tam w innym terminie? Kurde mam jednak pociągiem do Gliwic daleko i obawiam się ze pogoda mi popsuje plany i mnie zatrzyma a kurde Ankę chciałem odwiedzić baaaardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :D u mnie też nie pada, niebo zachmurzone, a co do wybrania się w innym terminie to i ja bardzo chętnie bo jednak zawsze chciałam na tą Anke, ale i marzyłoby mi się posiedzieć tam chwilkę i pogrzać się w słonku:D i w sumie można by wybrać weekend czerwcowy sb bądź niedzielę faktycznie już z uwzględnieniem żeby było w miarę przystępnie jeśli chodzi o pogodę:) a co do dziś to czytam co tam ustalacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ursusek fajna ta stronka:) ja jednak jesetm za tym, żeby jechać w jakiś weekend czerwcowy bo patrzę na mapki i ciekawsze warianty trasy idą przez lasy już począwszy od Gl przez Las Dąbrówka itd i przez pola pod Olszową, a w nocy jednak tyle nalało, że właśnie trzebaby jechać drogami i szkoda mi by było tego

 

Chyba, ze Wy chłopaki pojedziecie w trójkę bo jakoś reszta się na razie nie udziela, zapoznacie się z traską a następnym razem zabierzecie się z nami też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...