Skocz do zawartości

[9421g] Specialized Stumpjumper FSR Carbon Pro 2010


rauf

Rekomendowane odpowiedzi

A tam o ten twój fetyszyzm bym się nie martwił, co innego jeżeli zaczynasz rozmawiać ze swoim rowerem to już wtedy można się martwić :D ale tylko trochę. A tak poza tym to rower robi super wrażenie i zdjęcia tez znakomite.

Edytowane przez supersam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.

 

Kółka.

 

48878536.jpg

 

Udało mi się tarczę avida G2 pogiąć podczas prostowania...fale Dunaju...więc co mieli w sklepie wziąłem. Shimano XT

 

60610197.jpg

 

No i napinacz ( :sick: ), faktycznie super działa.

 

43004998.jpg

 

30643470.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rauf, jeszcze trochę zdjęć i złożę donos do Prokuratury o przyczynieniu się do zwiększenia poziomu zazdrości powiązanej z nienawiścią ,która może doprowadzić do zwiększenia przestępczości mającej na celu zawłaszczenie rzeczy będącej obiektem niezdrowej chuci powiększającej się ilości osób ogarniętych ową chucią.

Rower jest ohydny....

Ale napinacz jest fajny i se zakupię takowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No ten sprzęt jest tak ładny, że mimo że kocham własny to zastanawiałbym się czy się nie wymienić:P Oczywiście tylko chwilę, żeby potem odmówić i stwierdzić, że jednak jest obrzydliwy, a mój jest szybszy bo czerwony no ale jednak bym się zastanawiał... ;) A potem zakosiłbym Ci ten napinacz;P

 

Mam jeszcze pytanie - gdzie kupiłeś tego srama pg-999? Waga faktycznie super - aż dziwne, że tak słabo z dostępnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie nie wiem czy ta pg-999 czymś się różni od xg-999. Tą drugą też widziałem za 199 ojro, a pg-999 tylko w katalogach ale bez ceny.

 

Właściwie to sam się pomyliłem, sprawdziłem nawet na ebayu gdzie kupiłem, ta kasetka to XG 999.

SRAM XG-999 Cassette | SRAM

PG to powerglide i na stronie producenta to PG 990.

 

Tu też piszą, że PG to co innego:

"XG999 cassette will be very light. It has a claimed weight of just 175 grams for an 11-32-tooth size —cleaving a full 100g from SRAM's own PG-990 cassette and about 50g from a comparable Shimano XTR"

SRAM XG999 Cassette - BikeRadar

 

Może PG 999 to oznaczenie na Europę etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Setup enduracki, bardzo go lubię.

enduro01.jpg

 

Naklejki +5 expa na zjazdach.

enduro02.jpg

 

Unex zamiast XT duuużo lepiej, z metalicznymi Cool Stopami szybko się dotarł zestaw i działa po prostu PEWNIE.

enduro03.jpg

 

Testowy Hendge sprawdził się dużo lepiej niż niegdysiejszy Phenom. Długi miękki dziób, niewadzące skrzydełka i podbity szeroki zad - dla mnie 10/10. Bedzie na stałe jak tylko pojawi się nowa kolekcja (2012 wyparowała...)

enduro04.jpg

 

Kółeczka AEST, ładne, łatwe w czyszczeniu...

enduro05.jpg

 

Na jesień wrócę do cieniaska, ale będę tęsknił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia to nie jest kamieniołom w Rybnicy Leśniej? Jak nie, to bardzo podobny

 

Nie, chociaż kamieniołomy pewnie do siebie podobne.

To na Półwyspie Istria

http://maps.google.p...h&mra=mift&z=17

 

Niby tylko 600 m npm, ale za to dosyć stromo do samej rzeczki na poziomie morza ;)

Parę razy traska z wyżej położonej wioski i hamulce z ramionami zadymiły. Oczywiście w górę zero szans na podjazd, tylko pchanie w słoneczku :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...