Skocz do zawartości

[maszynka do lancucha] - lidl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, używam tej maszynki(Barbieri) od pewnego czasu i zdecydowanie polecam za te pieniądze, można szybko i w miarę dokładnie wyczyścić łańcuch. Przy odrobinie wprawy da się nie ubrudzić wszystkiego do okoła :D . Dołączony płyn starczył mi na 2 razy, teraz używam benzyny ekstrakcyjnej, poza czarnym osadem nie widać żadnych uszkodzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie wróciłem do domu po czyszczeniu łańcucha tym urządzeniem. Poza tym , ze w piwnicy powylewałem trochę tego płynu , który zrobił się czarny od smaru i brudu to wszystko dobrze się sprawdziło. Łańcuch został oczyszczony , później tylko przetarłem go szmatką i nasmarowałem teflonowym smarem Finish Line'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidlu z reguły jest tak, ze jak cos cię interesuje to pujdz po to przed poludniem :icon_mrgreen: Ja chcialem wziasc skarpetki to w moim rozmiaze juz niebylo. Ale patrze ktos odlozyl, a wiec zdobylem :icon_wink:

Zauważyłem , że na forum dużo ludzi poprawia błędy ortograficzne innych użytkowników , więc sam też sobie na to pozwolę (w końcu trzeba dbać o nasz język ojczysty)

-pójdź*

-wziąć*

-rozmiarze*

- nie było*

 

P.S. Mam propozycję , żeby pisać o wszystkich produktach z Lidla w temacie " Lidl oferta rowerowa " , bo robi się bałagan na forum , gdy wszyscy zakładają tematy o jednym konkretnym produkcie (maszynka do łańcucha , szorty rowerowe itd.)

Pozdrower

 

Nie zwracamy uwagę innym użytkownikom na forum - od tego jest przycisk "raport"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...