Skocz do zawartości

[stojak] montażowy


Rekomendowane odpowiedzi

W sklepach rowerowych maja takie fajne stojaki montazowe na tylnie widełki. Kiedyś widzialem taki na allegro ale teraz nic nie ma. Chcialbym zrobic cos takiego samemu ale potrzebny mi schemat. Ma ktoś może jakieś zdjecie lub cuś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

ja tez poszukuję stajaka montażowego. Te z allegro sa chyba ok, ale raczej wygodniejszą formą na roboty przy rowerze wydaje się wyższy stojak, który podtrzymuje rower za górną rurę. Wygląda to to mniej wiecej tak: http://www.cyklotur.com/go/_info/?id=5143&...cb5e919c13578b6

 

Niestety ceny tego typu sprzętów mnie rozwalają. Ponad 450 za parę rurek. Wow :P

 

Zastanawiam się czy nie przejść się ze zdjeciem do ślusarza obok i podpytać się czy by nie zespawał.

 

Robił ktos cos takiego? Czy w ogóle taki staojak jest wygodny? Wydaje sie że tak. Pytanie czy daje się kręcić bez problemy korbami.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w ścianie coś a'la wieszak ale bliżej mu do imadła niż do wieszaka. Rower w ogóle się nie rusza(może z wyjątkiem kół:))

W szczypce imadełka wkładamy górną część ramy i ściskamy(sprawdza się tylko wtedy kiedy mamy rower z normalną ramą "trójkątną"). Acha szczypce w imadle "podbiłem" filcem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Prosty stojak ,który można kupic za 58 pln B) lub zrobić we własnym zakresie. 2m takiej "rurki o przekroju kwadratowym" jak to napisano w sklepie budowlanym kosztuje około 30 pln

 

A czy takie stojaki nie obcierają i nie rysują widełek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty stojak ,który można kupic za 58 pln :) lub zrobić we własnym zakresie. 2m takiej "rurki o przekroju kwadratowym" jak to napisano w sklepie budowlanym kosztuje około 30 pln

Eee, wolę stojak Velomann tak jak podałam linki. Już dziś zamówiłam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...