Skocz do zawartości

[pedały]Shimano czy Time??


karolyfer

Rekomendowane odpowiedzi

z tnich pedalkow 520 sa bardzo ok mam je od jakies 4000km jak nic i dalej sa swietnej kondycji.Buty beda pasowaly ale ja bym dozbieral do modelu na samych rzepach chocby dwoch a najlepiej trzech.Ja po miesiacu czy dwoch jazdy w spd nie wyobrazam sobie powrotu do zwyklych pedalow zupelnie inaczej sie podjezdza i zjezdza szybciej pewniej-zdecydwanie oplaca sie wydac na to kase.Nawet poczatki w moim wypadku byly ok zadnej gleby przez zapomnienie-dwa razy tylko glebnalem ale to juz pozniej przez spd na podjezdzie ale tez nie z ich winy po prostu nie dalem rady podjechac i mnie na bok rpzechylilo a nie moglem sie wypiac bo mialem jakis pien kolo stopy i nie szlo nia poruszyc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie chyba zdecyduje na te 520-stki.. tylko czy cena 88zl z blokami jest dobra??????

Dobra jest bardzo dobra :) chodź wolałbym dozbierac do 540 jesli miałbym taką możliwość.A co do pedałów time czy shimano.Następne jakie kupie to będą time z jednego powodu chce zobaczyć jak się sprawują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły już pedałki, wagowo tyle ile miało być. Zaraz wrzucę fotki ;-)

 

[ Dodano: 2005-12-14, 16:35 ]

Wymiary korpusu to mniej więcej 6x7 cm więc specjalenie duże nie są :P I fotki:

 

time14mf.th.jpg

time23ms.th.jpg

 

Oprócz tego w pudełku śrubki do bloków, instrukcja i paragonik. Jak pojeżdżę to napiszę test :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ważą?? bo z wyglądu troszkę klockowate:( ale i tak gratuluje zakupu:)

 

Może i są klocowate, ale mam takie same i dla ich wytrzymałosci warto powozić te paredziesiąt gramów więcej. Moje już tyle gleb przezyły itp i na razie tylko zaslepka odpadła z lewego xD. Ale pedał działa nadal bez zarzutów (lekko chodzi teraz na osce w lewo w prawo, ale w czasie jazdy jest to nieodczuwalne :>), tyle ze musialem go zakleic tamśmą izolacyjną zeby sie nie syfił w środku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja triple Ti a ze drozsza to nie wina tytanu ze jest lekki i przez to robia sie to najlzejsze seryjne normalnie dostepne pedalki swiata
-Najlżejsze nie sa, ale jedne z tych bardzo, bardzo lekkich to tak :D

 

Ogólnie mówiąć, Time zawsze kojarzyły mi się z "pancernością" jak na XC, więc o przebiegi i ogólną wytrzymałośc, nie powinieneś się bać :wink: 6x7 - :lol: - faktycznie bycze, jak platformy małe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolałbym TIME

bo jak to ktoś już kiedyś ujoł SHIMANO to hipermarket wszystko i nic a TIME zajmuje się tylko SPD i od tego są specjalistami. I Time Alium nie są takie drogie.

No TIME robi mniej tego wszystkiego, ale na samym SPD nie spoczął, przecież ramki szosowe robi też(nie wiem czy MTB też przypadkiem nie skrobie), ale i tak SH to monopolista :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...