Skocz do zawartości

Maxim bike center


Torpeda

Rekomendowane odpowiedzi

Już zmieniłem topic , zakładając , że o klub miłośników/posiadaczy chodziło Torpeda, .

Sam posiadałem Maxima żelaźniaka , złego słowa o nim nie powiem. To coś jak pierwszy samochód dla motomaniaka , albo Maxim jako pierwszy rower , albo tescowiec :wink: .Ja postawiłem na Maxima. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dokładnie chodziło mi o posiadanie:D:D masz racje żaba. ostatnio ubolewając z powodu braku dobrego w miare sprawnego bike'a (stary grand G200) postanowiłem ZASZALEC:D i kupic cos innego.... los chcial ze maxim byl najtanszy i dosc dobry wymiar wsam raz dla mnie a wiec kupilem...balem sie czy to niebedzie tani szmelc cos w rodzaju rowerow komunijnych bo kosztował zaledwie 549 zł. ale mylilem sie(na szczeście) maxim highlander200 http://www.zasada-rowery.pl/oferta.php?men=3 to świetny rower i na trudne tereny jak i szybki na szose:D ostatnioz bratem jezdzilem po górze kamieńsk (mieszkam w kamieńsku) moze slyszeliscie tu odbywaja sie zawody w downhill'u (nie wiem jak sie to pisze:P) bylo ostro ale ani razu niezlazilem np. bo rower niepodjechal,,,,nie bylo takiej mowy:D on poradzi sobie ze wszystkim pozdro..piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

[ Dodano: 2005-12-06, 11:19 ]

halo ludzie ????jest tu kto??? czy tylko ja i żaba mamy maximy????????????????????????????????????????????:|:):D PISAC!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Maxima nie posiadam ale polecam. Na pewno sie są to rowery do FR lub DH, ale do pól amatorskiego XC sie spokojnie nadają (są też dobre trekkingi tej firmy).

 

P.S. Ja mieszkam w Piotrkowie i Góre Kamieńsk znam. W przyszlym roku chce jechac na zawody :) (ale nie jako zawodnik :grin: ). Gdybyście nie wiedzieli to ta góra powstała z ziemi z kopalni odkrywkowej z Bełchatowa. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dokładnie kordzio:D i musimy tu zaprosicz ludzi przyjdźcie i zobaczcie co mamy pod nosem jaki piekny obiekt:D:D a maxim sa zarąbiste:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...