Skocz do zawartości

[Zawody MTB] Silesia Cup MTB (29.05.2011, WPKiW w Chorzowie)


Rekomendowane odpowiedzi

@lek: Myślę, że w Rogoźniku byłoby najlepiej, ale jeszcze muszę nad tym pomyśleć. Na pewno musi być dosyć szeroko i brak/minimalny ruch.

Trasa akurat w tamtych rejonach, bo jest bardzo mały ruch. Z wyjątkiem przejazdu przez drogą wojewódzką 913. Jak będą warunki to wybiorę się w teren i ustalę wstępną trasę - w przyszłym tygodniu podam więcej szczegółów. Nie ukrywam, że jeśli się przyjmie to i w Bytomiu chciałbym coś takiego zrobić.

 

@Eastern: Z tego co wiem to ma być jeszcze jedna jakaś galeria + galeria z wybranymi zdjęciami od Was (oczywiście od autorów, którzy udzielą nam na to zgodę)

 

@MartinH: Nie wydaje mi się, żeby w ścisłej okolicy parku w Świerklańcu można było wyznaczyć trasę z "licznymi podjazdami i zjazdami". Może i byłaby taka możliwość, gdyby pociągnąć trasę na Kozłową Górę i w stronę Sączowa, ale wiązałoby się to z obstawą na drogach asfaltowych, a myślę, że na takie coś na drodze z Piekar do Świerklańca, władze/policja by nie pozwoliły.

 

@DarthVader: Dokładnie. Jeśli udałoby się zdobyć budżet pozwalający na kolejne edycje to w pierwszej kolejności powstałaby dodatkowa w WPKiW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartinH: Nie wydaje mi się, żeby w ścisłej okolicy parku w Świerklańcu można było wyznaczyć trasę z "licznymi podjazdami i zjazdami". Może i byłaby taka możliwość, gdyby pociągnąć trasę na Kozłową Górę i w stronę Sączowa, ale wiązałoby się to z obstawą na drogach asfaltowych, a myślę, że na takie coś na drodze z Piekar do Świerklańca, władze/policja by nie pozwoliły.

 

Tutaj bardziej chodziło mi o sady, które są między parkiem w Świerklańcu i miejscowością Orzech, teren jest dość górzysty i tam można by śmiało zrobić pętlę w okolicach 5 km, gdyby udało się zamknać kawałek drogi z Piekar na Świerklaniec to można by to połaczyć z Parkiem. Ale to tylko takie dywagacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owen777 czy będzie można liczyć na zniżkę w następnej Chorzowskiej edycji, jak się zapłaciło i się nie było :icon_question::whistling:

 

 

W weekend najprawdopodobniej będę się widział z orgiem - postaram się nie zapomnieć i spytać o to :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim, którzy wypełnili ankiety (aż 87 osób!)! 5 wylosowanym osobom, które dostaną nagrody, na maile zostały przesłane dalsze wskazówki.

 

Przy okazji: nie dam rady zorganizować "dzikich zawodów" o których wcześniej wspominałem, bo skręciłem kostkę i czeka mnie ok. 2-tygodniowa przerwa, a jeszcze niektóre tereny muszę objechać w poszukiwaniu ciekawych ścieżek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim, którzy wypełnili ankiety (aż 87 osób!)! 5 wylosowanym osobom, które dostaną nagrody, na maile zostały przesłane dalsze wskazówki.

 

Przy okazji: nie dam rady zorganizować "dzikich zawodów" o których wcześniej wspominałem, bo skręciłem kostkę i czeka mnie ok. 2-tygodniowa przerwa, a jeszcze niektóre tereny muszę objechać w poszukiwaniu ciekawych ścieżek...

 

To szybkiego powrotu do zdrowia. I jak coś to na małe zawody na dziko się piszę :) Choć jak widać zainteresowanie żadne :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piootrj: Dzięki :) Jasne! Trasę w końcu jakąś ułożę i choćby zebrać kilka osób do przejechania jej w szybkim tempie, byłoby fajnie! A takie zawody, myślę, że drogą pantoflową by się odpowiednio rozreklamowały i byłoby zainteresowanie.

 

@Rychlapl: Gratuluję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...