Skocz do zawartości

[rower] Romet Huragan Race


Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę że jest na kołach Zippa lekko powyżej 10tyś zł. Jak dla mnie to porażka ładować takie drogie części do tej ramy i widelca. Złożyli by go na Tiagrze, kółkach Shimano i by można bylo go kupić za 4tyś zł. A tak dla kogo ma być ten rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Rometa na targach w Kielcach wynosiła 19990zł - a więc nie mało. Za taką kwotę masz spokojnie rower z najwyższej półki np.Treka Madone* . Jednak jeśli chciałbyś kupić rower na takim osprzęcie nieco taniej, to polecam Peritusa. Za 13590zł masz rower na całym osprzęcie Sram RED, waga wyjściowa roweru wynosi 6,4kg**. Jechałem na nim, może i krótki odcinek, ale jego sztywność była niesamowita, także jak najbardziej polecam ! Dobry sprzęt za rozsądną cenę.

 

 

 

*( tutaj można podstawiać co się chce, bo jest masę sprzętu w tej cenie )

**tak podane jest w katalogu dla modelu Dimiko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale cena Madone na Redzie, czyli 6.9 Pro SR jest o jakies 10 tys wieksza. Zreszta dlaczego niby jak Romet to ma byc gorszy? Ide o zaklad, ze geometria jest standardowo wyscigowa, nie ma odstepstw od innych szosowek, a jak rama jest sztywna, to przy tym ciezarze nie ma znaczenia czy to Trek, czy Giant czy Romet. Liczy sie geometria, sztywnosc i masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym się z chęcią powoził na czymś co ma taka chwytliwą nazwę "huragan race". Na rowerach znam się mało żeby nie powiedzieć że nic ale to że to polski romet nie musi o nim świadczyć źle według mnie jeżeli ktoś wchodzi na daną część rynku to musi do tego mieć produkt naprawdę dobrze "skrojony" bo późnej drugiej szansy może już nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się będę mylił trochę w tym co napisze, ale z tym huraganem jest trochę jak z nowym Fiatem 500. Chcą wskrzesić legnedę, na którą kiedyś wielu ludzi było stać, a śpiewają sobie nie wiadomo jaką cenę. Mój dziadek jakieś 40-50lat temu jeździł na huraganie bo widziałem na zdjęciach, a z jakiejś bardzo bogatej rodziny nie pochodził. A na obecne realia jakby mu powiedział ile taki rower kosztuje to by mi kazał się w głowę popukać. Nie rozumiem niestety polityki marketingowej niektórych firm, które do średniej jakości ram pakują osprzęt z najwyższej półki.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ci sie pomylilo. To sa rowery do scigania dla grupy kolarskiej. Takie zawsze maja topowy osprzet i proporcjonalnie duzo kosztuja.

Na rynek na pewno takich nie puszcza, bo w pojedynczych sztukach by sie sprzedaly.

Tak samo Karolina Kozela scigala sie kiedys na Krossie Levelu... tylko ze rame mial ze scandium i byl na pelnym XTRze ;). Ile takich rowerow bylo 1,2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...