Skocz do zawartości

[ Koszulki ] Zlotowe - Odlotowe 2011


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli można się już zapisywać na konkretne wersje koszulek ;)?. Jakaś konkretna rozmiarówka jest?.

 

Wystarczy przejrzeć te 3 strony... dużo czytania nie ma...

 

Do końca maja można nadsyłać swoje projekty (wydłużony termin), później będzie ankieta (chyba), zostanie wybrana jedna wersja koszulki (ta która wygra) i DOPIERO WTEDY będzie można składać zamówienie !!!

 

 

"Czy to jest, k***a, jasne, żołnierzu?... Wróć, czy to jasne?" Jak to było w pewnym znanym polskim filmie :)

_________________________________________________

 

Za dużo "mlyka" chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały ruch z projektami w związku z czym przekładamy ostateczny termin nadsyłania projektów do końca maja. Zostanie mniej czasu na wpłaty :whistling:

 

Ja proponuję dzień 15 maja, jako koniec nadsyłania projektów, tym bardziej, że nie ma zbytniego ruchu tym temacie. Trzeba jeszcze zagłosować, niektórzy będą chcieli wysyłkę, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innym filmie było "Kończ Waść wstydu oszczędź" więc głosujmy, jak ktoś nie namalował przez tyle czasu to i teraz nic nie wytworzy, a po zamówieniu będzie czas na spokojne załatwienie sprawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak późno ale nie mogłem wcześniej przysiąść a chciałem jeszcze jakiś projekt zrobić. To są linki:

 

1

2

3

4

5

 

Tył koszulki to będzie sam nick czcionką taką jak z przodu.

 

Wszystkie elementy można kolorystycznie dowolnie pozmieniać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W związku z zaistniałą sytuacją koszulek trzeciego zlotu finalnie nie będzie. Człowiek, który się tym zawsze zajmował dostał w podziękowaniu bana (aby nie zaśmiecać ewentualne dyskusje na ten temat proszę prowadzić w innym miejscu niż ten temat). Ja się tego nie podejmuję gdyż nie mam na to czasu. Chyba, że znajdzie się osoba, która się podejmie tematu zbiórki kasy na koszulki, dogadanie ceny z producentem i innych bajerów z tym związanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może głupie ale skoro jest ankieta to zakładamy, że koszulki w końcu będą ?

 

a i dlaczego jeżeli wybieram projekt arakros 2 jestem zmuszany do wybieranie kolorystyki ruferzyka :)

 

no i skromne pytanie "co autor miał na myśli z tymi ptaszkami ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena koszulki kolru białego o gramaturze 195g z nickiem na rekawie kosztowała by 41,35zł. Póki co brałem pod uwage projekt arakros 2. Jak się dogadamy co i jak do wzoru to mogę się podjąć zebania:) Jeszcze czekam na odpowiedź czy kolor koszulki wpływa na cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...