Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Musisz przyjechać z Rodzicami, ewentualnie z prawnie ustanowionym opiekunem ,który będzie w stanie pokryć wszelkie szkody jakie wyrządzisz. Dodatkowo musisz podpisać oświadczenie, w którym zobowiążesz się do chodzenia spać przed 20, mycia zębów co najmniej dwa razy dziennie i regularnego czyszczenia rowerów starszym kolegom. Sprzęt do czyszczenia organizujesz sam. Aha- w przypadku piętrowych łóżek śpisz na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mówicie zawczasu. Pojadę do sklepu i kupie co trzeba. Jednak każdy rower ma swój ulubiony żel pod prysznic. Podawajcie nazwy, to kupie i będę mył. :P

 

A jak wygląda organizacja? Będą podziały na jakieś grupy? Bo nie należę do tych co bez problemu przejadą 100km po górkach w terenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim Zlocie byłby to niezły pomysł :icon_mrgreen: Z górki na pazurki 300m w dół do najbliższego sklepu a potem należy jeszcze wrócić :teehee: . Po Radziejowej z laczka taszczyłem do schroniska z 8 piw i inne płyny na ognisko w ostatni dzień a w tym przypadku problem sam by się rozwiązał. Ygrek niczym się nie martw. Ja jak wpłaciłem pieniądze w zeszłym roku to nie byłem jeszcze po ani jednej wycieczce rowerem w góry. I szczerze mówiąc jak naczytałem się o Pierwszym Zlocie to również się bałem, że nie dam rady. Powtarzam - to nie jest wyścig - i może niektórzy mają niezłe kopyto, ale jest także sporo osób które lubią jezdzić lecz nie mają super kondycji. Aby wszystko się zrównoważyło dzielimy się na grupy i to załatwia sprawę :)

 

Poszły pieniążki. Będę trzeci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do osiągnięcia limitu miejsc w noclegowni :P Spokojnie do wyjazdu jeszcze mnóstwo czasu. Jeszcze wiele osób się zdecyduje i na pewno będziesz mógł się do kogoś podpiąć z podróżą. Ja np. chętnie na zlot/zjazd się wybiorę ale będę o tym myślał bliżej czerwca, jak będę wiedział co z urlopem, innymi planami wakacyjnymi itp. W razie jak miejsc zabraknie to się poszuka czegoś innego w pobliżu, bądź weźmie namiot ;) Pewnie dopiero w czerwcu każdy będzie myślał jak tam się dostać, czy pociągiem, czy samochodem, czy ... rowerem :D i wtedy na bank się z kimś zgadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odi - na pewno miejsca w aucie się nie zmarnują a bagażnik się pożyczy. Poczekajmy jeszcze trochę i bliżej lata skombinujemy coś na kształt zeszłorocznej ugadywanki na forum regionalnym. Nie ukrywam że i w tym roku jestem bez auta i chętnie się do kogoś uśmiechnę np. do Daida :icon_mrgreen: (zęby wszystko popsuły). A tak na serio to już w trakcie naszej podróży na Zlot w zeszłym roku był super klimat, a Omega Marcina tylko go napędzała. Fajnie było by w tym roku znów walnąć się większą ekipą Wielkopolsko-Dolnośląską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odi, trzymaj miejsce dla mnie, z księgową prowadzę właśnie negocjacje, żeby ująć wyjazd w wydatkach. Czasu jest dużo więc można odłożyć kasę na niego. Po weekendzie musimy wpłacic kasę, żeby wszystko zaklepać, przyklepać.

No i trzeba się za siebie wziąć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochętnie się do kogoś uśmiechnę np. do Daida :icon_mrgreen: (zęby wszystko popsuły).

 

już pisz podanie :icon_mrgreen:;)

 

A tak na serio to już w trakcie naszej podróży na Zlot w zeszłym roku był super klimat

 

w szczególności, że klima padła w aucie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to już w trakcie naszej podróży na Zlot w zeszłym roku był super klimat, a Omega Marcina tylko go napędzała.

Chcesz mnie obrazić :voodoo:?! Kluska już śmiga, wszystko gra.

 

Jakby byli chętni to możemy zgrać ekipę jak poprzednio czyli w Rawiczu. Obiecuję się tym razem nie spóźnić.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Zlotowicze!

 

Marcinello jednak zawsze niezawodny! :P

 

Janislaw mysle ze juz zakomunikowal najwazniejsza rzecz tuz po organizacja samego zlotu tj "Tylko niech ktoś tym razem spyta czy piwo podają w lokalu" :D:D :D tak wiec dawac ankietke i heja!

 

ps. zauwazyliscie ze w tym roku wyczailem temat w styczniu a nie w maju? :D moze na koszulke sie zalapie :D

 

ps2. ja je--e.. ankieta juz jest ;) jednak dalej interfejs forum nie jest dla mnie przyjazny ;)

 

Dobra.. ch... z moja rozkminka ;)

toz to juz wsio postanowione! :D

a sie jaralem ze wreszcie trafilem na czas organizacji :D no dobra.. wiec trza bulic..

czy dotre.. sie obaczy.. lipiec troche lipny wstepnie jak dla mnie :D

Ale wstepnie ustawka we Wro tak Marcino? :D

fakt ze do glucholazoow to mozna walnac popoludniem na ognisko ;)

Ech.. skowyrne Mordki slodko bedzie znowu pokrecic pedalami i zjesc kielbase :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma problemów, ale jak ktoś Cie złapie spożywającego alkohol to, w ramach kary, będziesz jeździł starszym po piwo do sklepu :icon_mrgreen:

 

Jestem jak najbardziej za i mam nadzieje że zostanie przyłapany jak najprędzej ;)

 

w takim razie czekam na namiary jakiejś fajnej noclegowni;) co bym godnie urlop spędził:)

 

Jesli Cię interesuja domki letniskowe to możesz sprawdzić sobie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT.

Takie pytanie, prośba i propozycja dla modów :icon_wink: . Może zrobić coś w stylu ogłoszenia na temat "zlotu FR", temat zamknięty z podstawowymi info, cenami itd itp. Albo prościej edytowac pierwszy post tak, żeby zaraz po otwarciu tematu było wiadomo o co chodzi. Co Wy na to ??

 

-----------------------------

Ok, nieważne, teraz przeczytałem :wallbash: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D hehe temat III zlotu jakos tak mocno podkrecony no i DOBRZE !!! troche sie zmartwilem orzeczeniem (na poczatku tematu) Marcina, ze ma all w d...., ale jak przystalo na porzadnego organizatora, zebral sie do "kupy" i wspomogl wiecznie walecznego Lookasa w napedzaniu zlotu :P :P :P co do reszty rozwazan typu 100km, dojazd itp. to zgodnie z tradycja (bo tak mozna by juz chyba napisac) wszystko sie na pewno pouklada i kazdy bedzie zadowolony :P :P bo na tych zlotach to bardziej liczy sie dobra zabawa niz dwa kolka wink.gif !!!

pozdrowionka i pomyslego ukladania planow urlopowych thumbsup.gif(bo czasu niby duzo ale i tak wszystko zawsze na ostatnia chwile icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif )

 

p.s jedyne o co trzeba walczyc to "wylacznosc schwoniska", dobry i szybki dojazd do sklepu po zaopatrzenie i w sumie to wszystko :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...