Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

my już też w domu ;) jutro się ogarnę i wrzucę fotki...

 

dziś twardo wystartowaliśmy wg planu i jeszcze przez górki zaliczyliśmy miasto Jesennik, w pełnym deszczu jakieś 57 km ;)... był też mały dzwon bo na zjeździe (asfalt z lasu do Jesennika - można >60km/h spokojnie przycisnąć) koledze wysiadł przedni hamulec, ja się zatrzymałem, on nie ;), efektem "najechania" była nowoczesna rzeźba z dwóch rowerów (foto załączone), jakoś się pozbieraliśmy.

 

pozdro dla wszystkich i do przyszłego roku.

post-120296-0-45862500-1309720070_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za kolejny zlot, szczególne dzięki zaDymkowi za pokazanie mega super tras, za prowadzenie i czekanie na maruderów (siebie mam na mysli :), wrażenia niezapomniane :), dzięki również oragnizatorom i wszystkim uczestnikom :) pozdro i do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za przybycie.

III Zlot to kolejny dowód, że granice ludzkie można pokonać np. jedząc pizze robioną od rowerowego koła :D.

Dzięki zaDymek za poprowadzenie kawalkady, Rychleby nawet w wydaniu które ja zrobiłem były extra.

 

A teraz jak co roku garść nagród:

1. Gleba Zlotu - za wartości artystyczne i ukazanie wpływu alkoholu na człowieka wygrywa Daid :)

2. Piroman Zlotu - kandydatów było dwóch Ukasz za pnie i Piotrulek za spalenie szczotek :D. Wygrywa Piotrulek bo miał dalekosiężne plany spalenia palet ale stanęła mu na drodze siatka.

3. Świr, brutal i zoofil Zlotu - oczywiście za historyczne już "###### się psie" zaDymek - dla wyjaśnienia mały kundelek krzywo popatrzył na zaDymka :D.

4. Hardkor Zlotu - Bartek1990 i jego według nas ok. 80km/h jadąc rowerem po asfalcie który wyrzucał w powietrze Daidowe A3. Ten cyborg nawet sobie jakieś kable wyprowadził w okolicy prawej łydki ale nie chciał powiedzieć do czego służą.

5. Szczęściara Zlotu - MrSil za kolejny Zlot bez kasku. Tomek załatw to bo zrobimy następnym razem zrzute i się kask przyklei ;).

 

Jakieś propozycje :D?

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wszystkim dziękuję za super weekend. Przede wszystkim miskovowi za solidną sobotnią wycieczkę. Dzięki zaDymkowi za pokierowanie w lewo czy prawo tu czy tam. MarcinGoluch dzięki za organizację - oczywiście wtajemniczeni słyszeli, że Marcin w czeskiej knajpie tuż przed wyjazdem przyłączył się do rozmowy na temat miejscówki na kolejny zlot :icon_mrgreen: Liczymy na Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaszczytne miano Hardkora... tym asfaltem dałoby rade wyciagnąć jeszcze kilka kmh więcej, ale za późno zacząłem się rozkręcać :P Z powrotem podjazd pokonany z blatu, z czeskimi specjałami w plecaku :D

 

Dementując plotki, moje okablowanie to nie żadna nanotechnologia, i nie mam tez silniczka od Cancellary :P Ot cała tajemnica, miałem obklejonego achillesa click! :)

 

P.S. Dotarł ktoś dzisiaj na Pradziada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, dla Bartka hardkor jak najbardziej. Odejście chłopak ma. Ja właśnie wróciłem z moim kolanem od chirurga. Nic nie jest pentkniente; obrzęk z przodu i z tyłu. Nie ma wody. L4 ten tydzień, czyli w lipcu nie będę w robocie ani jednego dnia :) Trochę się bałem, bo Alpy już od niedzieli ale wygląda na to, że zdążę. Zawinąłem się w bandaż i czekam w domu na niezapowiadaną wizytację z działu personalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z blatu z blatu! :D Dobrze, że z tym kolanem to nic poważnego bo po sobotnich wyczynach mogło być nieciekawie.

 

Nie ma to jak przejechać pół Polski, a na drugi dzień kobieta za kierownicą zahacza mi autem o znak czy murek. Błotnik i drzwi do wymiany, powiesić to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Świr, brutal i zoofil Zlotu - oczywiście za historyczne już "###### się psie" zaDymek - dla wyjaśnienia mały kundelek krzywo popatrzył na zaDymka :D

Hola,hola! 3 nominacje to trochę przegięcie. Wystarczy świr ,nie jestem ani brutalem, ani zoofilem ,to że z ryb wolę ''walenie'' i ''rypanie'' nic nie znaczy chyba? :P

''J.b się psie'' to nie tylko do czworonoga pasuje :D

P.S.Jestem zadowolony że komuś chociaż troszkę pomogłem :) No i oczywiście polecam się na przyszłość ( trochę górek zwiedziłem, nie tylko w Czechach :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaDymek - dzięki Tobie było "za######iaszczo" :thanks:

Dziękować :)

znowu gleba zlotu... kur## ;)

 

jakis dyplom by sie przydal:)

 

"glebomistrz"

Mogę zostać twoim trenerem :) Kilka lekcji opłaconych chmielowym izotonikiem i śmigasz jak trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wróciliśmy wczoraj wieczorem. Zlot bardzo udany mimo kiepskiej pogody. W sumie zaliczyliśmy Biskupią Kopę, Rychlebskie Ścieżki i Pradziada. Na tym ostatnim doświadczyliśmy temperatury 5*C i poziomego deszczu ;) bartek_1990 jest cyborgiem, zostało to oficjalnie potwierdzone na wielu podjazdach, tego gościa należy się bać :P Szacun dla kolegi na Meridzie z zielonym widelcem - mimo długiej i wyczerpującej jazdy dawał radę, a jak miał możliwość powtotu autem to stwierdził, że jedzie z nami dalej rowerem :) Podziękowania dla towarzyszów z pokoju i tych z którymi jeździłem :) Zdjęcia wrzucę niedługo. A ci którzy nie byli na imprezie djembe i nie poznali Słomy niech żałują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...