Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Info od Marcina:

Mam ściągniętego bana ale nadal zablokowaną możliwość postowania dlatego wciąż nie jasny jest mój status.

Z banem się dyskutuje jeżeli jest on wrzucony bez żadnego słowa wyjaśnienia i jak udowodniłem bez uzasadnienia w faktach. Nie do końca jest to sprawa prywatna acz kol wiek taka zaczyna pomału być!

 

Jak już chciałem napisać z rańca „temat musi znaleźć finał” i niektóre osoby muszą się przyznać do rozminięcia z prawdą. Dopiero wtedy odpuszczę i jeżeli nadal będzie takie życzenie zniknę z forum.

 

Konkretnie o Zlocie. To nie jest mój Zlot i nigdy sobie nie przypisywałem jego ojcostwa, wujostwa czy tez zostania ojcem chrzestnym. Taka sama akcja z koszulkami, ja się zajmowałem, pomagało mi kilka osób m.in. Lookas i Qba66.

Qba66 od dłuższego czasu nie bywa w ogóle, Lookash bywa coraz rzadziej, a ja dostałem Bana więc jeżeli ktoś chce przejąć organizację to jedynie mogę mu przybić piątkę i życzy powodzenia.

 

Dziękuje Najwyższemu za interwencję, a z osobami które mnie zaatakowały chętnie otworzył bym małą polemikę w której będziemy się wypowiadać tylko my ku uciesze gawiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm, mam trochę wrażenie jakby mój post został odczytany jako krytyka Marcina.

 

Otóż nie - napisałem tylko, że ban jest faktem i forumowicze nieuczestniczący w sporze (czyli 99% nas) mogą go w zasadzie tylko przyjąć do wiadomości.

 

I tyle ;)

 

Jak najszczerzej życzę wyprostowania nieporozumień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post został tak odebrany bo na zlotach jakos nie bylo administracji forum a wiekszosc rzeczy zalatwialo sie z Marcinem ktory to wszystko ogarnial by sie udało wiec większośc z tych co było na którymś ze zlotów odbiera Marcina jako organizatora (nie ojca, własciciela czy dyktatora ale czlowieka który pomaga w organizacji na całej linii:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj jeszcze raz.

 

Ban Marcina miałby wpływ na zlot, gdyby nie był to zlot FR.

 

A ponieważ jednak jest to zlot FR, obowiązkiem zarządu jest pociągnięcie tematu dalej.

 

Dlaczego? Dlatego, że jest to zlot FR, a nie Marcina.

 

Tylko tyle miałem na myśli ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jergus administracja forum była w mojej osobie na poprzednim zlocie, na pierwszym byłem drugiego dnia. Ale fakt wszystkimi ustaleniami zajmował się Marcin. Jednak jak była potrzeba to działałem, żeby nie było :)

 

Co by nie było Marcin już wylądował w grupie fioletowych :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! ! ! ZLOT JEST NIE ZAGROŻONY, W 2011 ROKU NA 101% SIĘ ODBĘDZIE ! ! !

Udział administracji był Zlot I Lookash'a w dwóch osobach bo był też jego brat, na drugim zlocie w szeregach modów była moja skromna osoba i oczywiście był Lookash.

Panowie i Pani temat czy się Zlot odbędzie czy nie nie podlega dyskusji. Teraz tylko czekamy na wasze zapisy!

Jak ktoś ma jakieś pytania GG3682135.

Pozdrawiam i do zobaczenia 1 Lipca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoy Wszystkim!

 

Prośba, zróbcie hałas na regionalnych forach, namawiajcie znajomych i zapraszamy do Głuchołaz.

Czasu coraz mnie a mamy na teraz zapisy na połowę miejsc.

Punkt kulminacyjny to wypad na jedną z lepszych europejskich tras w Rychlebach. ZAPRASZAMY ! ! !

 

Pozdrowienia

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że koleżanka napisała na innym forum gdzie to jest, bo normalnie trzeba by przekopać dzięsiąt postów by się dowiedzieć gdzie i kiedy ;)

1-3 lipca w Głuchołazach. Dobrze? :rolleyes:

 

 

Równoleżniki się zgadzają, ale południk gdzieś kopnęło w lewo za bardzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy Was już dłużej trzymać w niepewności :) wpłata poszła, przyjadą łącznie 3 osoby z Wawy, byliśmy w tamtym roku to i teraz trzeba być. Wpłata tak poźno ze wzgledu na trudny wybór między zlotem a wyjazdem do Livigno, jednak Włochy nam nie uciekna a klimat Zlotu jest tylko raz w roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...