Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie Łodzkiej strefy XC-Zone ;)


Lukaszeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Można by się było wstawić, ale nie wiem bo teraz też miałem, ale przeszkodził wyjazd, a tak wogóle to na tych zdjęciach coś młodszego grona forumowiczów nie widać. Sami starzy wyjadacze ;-) .

P.S żaba czy to ty jesteś Ten z wąsem na zdjęciach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą sobotę chyba nici u mnie z tego bedą , ale może by tak zrobić cotygodniówkę ???

W tedy termin byłby stały i kto może ten śmiga.

Za tydzień mogą pojawić się prawdopodobnie Ecia i Zbyszek po włojażach po Transylvanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie dzisiaj i czekałem a tu ani widu a ni słychu więc zrobiłem sobie samotną wycieczke.A tak poza tym to chodzi o tą zajezdnie w arturówki czy w łagiewnikach? Bo ja siedziałem na tej w arturówku(ale przynajmniej zobaczyłem jak kradną malucha lol). No szkoda bo myslałem że dzisiaj sobie pojeżdże z kimś a tu lipa-coś się nie staracie.Mam nadzieje że za tydzień coś wypali.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie tylko gdzie i kiedy. Moja propozycja to taka knajpka w Artutówku gdzie jest serwis rowerowy, to jest koniec ul. skrzydlatej po lewej stronie. Godzina jakaś ranna lub południowa 9-12. Oczywiście może to być i sobota i niedziela. Im więcej ustawek tym lepiej. Oczywiście piwko zakupione we własnym zakresie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Wszystko ładnie pięknie tylko gdzie i kiedy.

Trzeba czytać cały temat jak coś kogoś interesuje :wink:. Jak to napisał Żaba na stronie 4 spotkania są przy pętli autobusowej w Arturówku.

 

Moja propozycja to taka knajpka w Artutówku gdzie jest serwis rowerowy, to jest koniec ul. skrzydlatej po lewej stronie. Godzina jakaś ranna lub południowa 9-12. Oczywiście może to być i sobota i niedziela. Im więcej ustawek tym lepiej. Oczywiście piwko zakupione we własnym zakresie :mrgreen:

 

Czy chodzi ci o knajpkę, tą co się przejeżdża mostek i się kieruje w kierunku łagiewnik, to ta knajpa jest po lewej stronie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No czemu by nie wArturówku panuje tam fajny klimacik a szczegolnie na tych ławeczkach

. I zawsze z tamtad zaczynam swoja wycieczke rowerowa:D :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , na 99% będę ja i Kijanka , może dołączy do nas Marcin (kolo Kijanki i Xanagaza). Gdybym był pierwszy to czekam od 12.oo do 12.15 i ruszam na przejażdżkę.Można mnie rozpoznać po koszulce naszego forum , lub gdy jej nie mam to po kościstej sylwetce :mrgreen: .

Pętla autobusowa w Arturówku , 10.09 2005 , 12.oo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę już bo moja rama zaczyna luzy łapać :niach: A myślałem, że sobie gdzieś poskaczę 8) Dziś oddałem tylne koło do wymiany ośki, bo ze skoczni chciałem manualem wylądować i kilka prób zrobiłem. Próby nie zakończyły się sukcesem i ośka krzywa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ze nie bedzie Cie bo im wiecej ludzi tym lepiej :!: :!: No dobrze to bedzie lajtowe spotkanie z browarkiem :mrgreen: :mrgreen: siadziemyna ławce wlesie i bedziemy gadac:D:D :lol: :lol: ;-) ;-) A tak wogóle z jakiej dzielnicy jestes bo ja jestem z Radogoszcza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...