Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie Łodzkiej strefy XC-Zone ;)


Lukaszeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, co byście rzekli na spotkanie w wakacje? Proponuję termin zawierajacy się w granicach ostatniego tygodnia lipca i pierwszego sierpnia - wtedy powinienem nawiedzać Polskę. Jednego chętnego już mam - Żaba się zowie :grin: - prosimy innych chętnych o ewentualną sugestię, czy byliby skłonni sie pojawić. Oczywiście, jeśli ktokolwiek spoza Łodzi, ma ochotę dołaczyć, to serdecznie zapraszamy - Żaba coś o stawianiu lodów wspomniał :mrgreen:

pozdro dla @ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bomba - na roweruch przybedziecie?

 

Oczywiście 8) . Jeśli tylko ostatecznie okaże się, że nic nam nie przeszkodzi przybyć - to żaden inny środek transportu nie wchodzi w grę ;-) . Rumaczki by nam nie wybaczyły :lol: !

Pozdrówko trekkingowe :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Oj Żaba żebyś wiedział w końcu się kilometraż bije na rowerze pogoda się zrobiła i ogólnie jakoś brak czasu, ale teraz to jakoś nadrobię. W ten poniedziałek wyjeżdżam czyli 27 i wracam chyba 15 lub 16 lipca. Także jestem wolny i na lipcową masę jeszcze zdąże. Widzieliście :?: :grin:

http://www.toya.net.pl/~blondi/skan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Żaba żebyś wiedział w końcu się kilometraż bije na rowerze pogoda się zrobiła i ogólnie jakoś brak czasu, ale teraz to jakoś nadrobię. W ten poniedziałek wyjeżdżam czyli 27 i wracam chyba 15 lub 16 lipca. Także jestem wolny i na lipcową masę jeszcze zdąże. Widzieliście :?: :grin: http://www.toya.net.pl/~blondi/skan.jpg

 

No to jest już nas trzech, plus honorowi goście Ecia z Rycerzem, i oczywiście Pati - choć ci honorowi, to jeszcze nie wiedzą, co :twisted: :?:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jeżeli ja pojadę to pojedzie ze mną też mój kuzyn ale po uprzednim zalogowaniu o ile się plany wyjazdów nie pokrzyżują. ;-)

Zrobiłem sobie taki mały bilansik

- Ecia ma znów dość sporą ilość postów jak na tak krótki czas pobytu na forum

- Pati odznaczy się najmniejszą ilością postów ale i najmniejszym wiekiem wśród kobiet i najmniejszym starzem

- Bedę najmłodszą osobą na spotkaniu ale zarazem najstarszą starzem na forum.

- Żaba będzie najwyższy rangą i najwyższy wiekiem i jeszcze najwięcej postów ma napisane

- Lukaszeczek jest najblizej średniej wieku

średnia wieku: 25 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma jeszcze pare pytan co do zjazdu :grin:  

 

Macie juz ulozony jakis plan tego spotkania?

 

Kto jest glownym organizatorem?

 

Ile dni mialoby trwac to "zgrupowanie" 1, 2, 3 dni...?

 

Co do planów, ułozymy, jak będzie wiadomo ile osób będzie na 100%. Myśłę, że można by sie spotkać koło południa przy Kościele w Łagiewnikach, pośmigać spacerowo sobie grupką, a potem lody/piwo, pogadanki do wieczora.

Proponowałbym ustawienie terminu - proponuję coś między 25 a 29 lipca, bo chyba się wybiorę w góry na kilka dni, więc potem już null czasu. Ale oczywiście nie trzeba się ogladać na mnie :grin: Jak wam się to widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o termin - to ustalajcie bez nas, a my się po prostu dopasujemy, jeśli da radę ;-) . Niestety - w związku z charakterem naszej pracki jesteśmy nieprzewidywalni i nie możemy umawiać się na 100% z miesięcznym wyprzedzeniem :-( . Damy znać na jakieś +/- 10 dni przed planowanym terminem zlotu, czy uda nam się dołączyć do szacownego grona 8) .

Acha, i jeszcze jedno: czy - w razie czego - znajdzie się jakiś kawałek podłogi na nockę dla nas i naszych dzielnych rumaków :-D ?

Pozdrówko wędrowne :-) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...