Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie Łodzkiej strefy XC-Zone ;)


Lukaszeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota - 30 lipca - godz. 11.oo/12.oo zbiórka przy pętli autobusu w Arturówku.

Z Łukaszeczkiem będe miał kontakt na telefon i z Ecią również.Odbiorę ich jak się pojawią.

Z imprezy rezygnujemy gdyby lało , dmuchało i w ogóle tsunami było. :twisted:  

Od tego posta tylko lista obecności dalej , bukować się wiara. :grin:

 

No to sę odchaczam definitywnie, znaczy siem - bendem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mogę potwierdzić, na razie jest 50/50, nie wiem jak z wolnym czasem...

Choć z drugiej strony, warto to rozważyć, jestem na forum relatywnie nowy, jeszcze się okaże że jakiś chrzest szykujecie czy coś... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej - no, co jest, to my aż z Wawy zasuwamy, a Łodzianie się wycofują :cool: ?Choć na chwilę wpadnijcie, popołudniową porą, bo my wcześniej niż na 15.00 raczej nie dotrzemy ;) ...

Pozdrówko zapraszające (hehe, paradoks) :-) :-) :-) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce i godzina aktualna.Pogoda tylko cosik nie tego.Właśnie leje i nieźle dmucha.Położyło w tej chwili koło mnie dwa drzewa , takie coś z pietnastometrowe. :-(

Gdyby tak sie utrzymało do jutra , to norma , że dla zachowania zdrowia w domciach zostajemy , a ustawimy inny termin. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odbyło się :D zlocisko.To może za dużo powiedziane , bo spotkanko było iście kameralne.

Odmeldowali sie :

Pati , Mrówa , Kijana , Diablos wraz z kolegą , Żaba ze świtą , Łukaszeczek (bez bika :-( ) i oczywiscie stolica w postaci Eci i Rycerza.

Było trochę jazdy i trochę gatki.Pati i Diablos parę razy pstryknęli , więc może jakieś fotki na forum wpłyną.Teraz idziemy spać bo padamy , szczególnie dzielni Ecia i Rycerz.Respekt im za tą podróż do miasta Łodzi. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przyznaję się - nawaliłem z rowerkiem :sad: - mam nadzieję, że mnie nie wyklniecie :roll:. Niestety moje dzisiejsze plany, związane z rowerkiem szlag trafił, ale postanowiłem się pojawić. I warto było, bo bardzo miło było zobaczyć kilku użyszkowników w wersji live :D - miło było pogawędzić chwilkę. Szkoda tylko, że przedstwicieli Wawy nie spotkałem :cry:

No nic, do końca tygodnia pozostanę czytający, aby w przyszłym tygodniu dołączyć do grona czynnie piszących. A teraz w końcu luluuuuuu... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...