Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie Łodzkiej strefy XC-Zone ;)


Lukaszeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde , ale paczka się zapowiada.Oby pomysł wypalił. :wink:

 

Łukaszeczek , musisz dać mi cynk wcześniej , żebym zdążył ci bika zorganizować. :idea:

 

Spoko Żaba, doprowadzę do porządku mojego n letniego bajka Romet na grupie Acera :grin: Mam nadzieję, że nic mu sięnie wydarzy :P Co do terminu. Heh, u mnie się wszystko zmienia jak w kalejdoskopie. Jedno pewne - termin kiedy jestem w Polsce - 24 VII-6VIII, z tym, że 5 i 6 jakby mnie nie ma :D Pokombinujcie z terminem, a ja zobaczę jak to wszystko ułożyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, jakieś spotkanko przydałoby się :D

Ooo... w łagiewnikach :D ... wypas, troszke drogi będzie żeby tam dojechać :D

Ja mam wolny termin od 28 lipca.

Ja jestem gotów przebyć drogę do łagiewnik żeby dojechać na SPOT. :D

[może ktoś z retkini też sie wybiera?]

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, weźcie może poczekajcie do końca tygodnia z ustaleniem terminu. Ja musze w końcu ustalić co i jak, ale jedziemy w 4 osoby, więc nie wiem, jak to wszystko ułozyć. Najprawdopodobniej 30 albo 31 lipca będzie dla mnie ideałem, ale musze poczekać na pewne decyzje :D A jak się nie uda mi wpasować, no to trudno. Ale postaram się, żeby mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj ten cynk na weekend , bo ta ustawka to twoja sprężynka i termin na tobie spoczywa. :sss:

 

Nie, proszę, nie róbcie mi tego :) Ustawka to moja sprężyna, ale żaden problem jak mnie zabraknie :D Ale tak czy owak, poczekajcie chwilkę, bo mię się wszystko ostatnio zakręciło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszeczek śpisz , czy komp ci sie zwalił :?:

Może wstepnie zapodam termin 30 lipca , sobota , godzinka do ustalenia , miejsce Arturówek przy pętelce (nawrotce)autobusu.To przystanek końcowy , ale w lesie , wiec jak staniemy między drzewkami to nikomu nie zawadzimy , a potem śmig , śmig na traskę i na pogaduchy.Tak myślę , że rekraacyjnie to potrktujemy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie śpię. Ale za to moi znajomi są jak śpiące królewny :evil:. Tak czy owak, mają samolot o 15:35 w sobotę 30 lipca, więc liczę, że około 14 najpóźniej ruszę z Wawy. 17 w domu, coś przetrącę... najwyżej zapakuję rower w auto, jak będzie późno i na 18 mogę być w Łagiewnikach. Mam nadzieję, że potraktujemy to bardzo lajtowo, bo będę umierał :grin: Żaba, z tobą mam kontakt via komórka, więc w razie co będziemy na nasłuchu ;). Mam nadzieję, że taki układ pasuje i na tą chwilę nic mądrzejszego nie wymyślę :grin: pozdro

P.S. Moi znajomi teraz hotelu dla psa szukają - 30 funtów za dobę :evil: normalnie kosmos. Jak znajdą, to się okaże, czy jadą z nami do Polski, czy mamy 2 tygodnie wolnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecia, jeszcze nie wiem dokładnie, bo moi znajomi z Hiszpani chcieliby zobaczyć Polskę. Problem w tym, ze musza psu znaleźć hotel, zabookować samolot na powrót do GB i zmienić urlop. Niestety nie wszuystkie z tych wrunków spełnili ;) - jak spełnią, to najprawdopodobniej zawitamy do Wawy w piątek po południu i będziemy wracać w sobotę około 14. Zobaczymy co z tego wyjdzie. No i szukam ewentualnego przewodnika ;) - chętni są :grin: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście :grin: .

pozdrówko turystyczne :-) !

 

PS. My zapewne będziemy śmigać na spotkanko rowerumi - wyruszymy rano, więc może się gdzieś miniemy na trasie ;) ...

No, chyba, że wyruszymy jeszcze w piątek - ale wszystko się ustali w stosownym czasie ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eciu , gdyby co , to rowerumi grzejecie ? Może w tym układzie udało by mi się jakąś podwózkę spalinową załatwić tak coś w połowie drogi.To nic pewnego , ale zacznę kombinować , bo 60km to nie wkij dmuchał , a w Łodzi to fajowo by było jak byście do życia byli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Żaba - ale nie ma stresu, bedziemy do życia :grin: ! Tylko fajnie by było, gdybyśmy mogle wcześniej zahaczyć np. o twoje mieszkanko i pozbyć się bagażu :) ...

Pozdrówko wdzięczne :-) .

 

PS. Gdy już będziemy pewni naszej obecności, poprosimy ewentualnie o telefon - tak, na wszelki wypadek, gdyby (ODPUKAĆ :!: ) coś się nam na trasie nie powiodło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzina 18 to troche za pozno:/ ze 2 godziny trwaloby spotkanie i ja na powrot do Zgierza potrzebuje z 1 godzinke. A godzina 21 zeby jezdzic po ulicy to troche pozno. A niedaloby sie zrobic ustawki 31 np o godzinie 10 do godziny 14?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ecia - telefonik dostaniesz na priva , z bagażem też nie ma problemu.8)

@Matin - padła twoja propozycja , więc czekamy na odzew innych chętnych.Jednak część z nas pracuje zawodowo i niedziela byłaby dniem regeneracji sił przed poniedziałkiem , dlatego myślałem o sobocie , a godzina 18.00 to tylko Łukaszeczka by obowiązywała , reszta z nas na pewno wcześniej zacznie.

Nie mniej czekam na propozycje , miejsce ustalone , tylko godzinka do obgadania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota - 30 lipca - godz. 11.oo/12.oo zbiórka przy pętli autobusu w Arturówku.

Z Łukaszeczkiem będe miał kontakt na telefon i z Ecią również.Odbiorę ich jak się pojawią.

Z imprezy rezygnujemy gdyby lało , dmuchało i w ogóle tsunami było. :twisted:

Od tego posta tylko lista obecności dalej , bukować się wiara. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...