Skocz do zawartości

[rower] co lepiej zrobic kupic gotową czy składać


maciek5

Rekomendowane odpowiedzi

jestem nowy na tym forum a mam takie pytanie co bardziej mi się opłaca składać kolarzówkę czy kupić gotową mój budżet to 2500 tysiąca proszę o szybkom odpowiedż

przepraszam was o pomyłkę w temacie w pisowni proszę modelatora o poprawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że jeśli jesteś nie doświadczony , to na początek kup cały rower , tylko zwróć uwagę na wagę sprzętu . Później , jak się trochę dowiesz , to możesz zaryzkować składanie . A co do budżetu , to szukaj w nówkach Pells'a :icon_lol:

a mozesz podać jakiś link do tego pells'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy jesteś pewien zakupu szosy na 100% i czy miałeś doświadczenie z tego typu rowerami bo jak nie to na początek kup np.Meride road 901 nie wydawaj zbytnio kasy bo możesz potem załować...Ja sam składam szose ale przez to że lubie dużo jezdzić i MTB już mi nie wystarcza:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest na pewno to czego chce jeżdzę w wysigach mtb w przyszłym sezonie planuje regularnie trenować i się ścigać na szosie a rowerem mtb tego zbytnio nie da się zrobić ma to być rower najlżejszy w swojej klasie cenowej ma tez służyć do trenowania szybkości a i jak bedę kupował jaki rozmiar wziaść powiem tyle że mam 13 lat i 165cm wzrostu i waże 58 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru to jest taki wzór, mierzysz dlugość nogi (od ziemi do krocza) i mnożysz przez 0,63... niby działa. Lecz pamiętaj że pewnie jeszcze rośniesz wiec warto wziąć ramę o rozmiar większą to za 2 lata bedzie idealna. Ja na twoim miejscu szukałbym używki bo jak z niej wyrośniesz sprzedasz ją z mniejszą stratą, a pozatym w takiej cenie dostaniesz sprzęt na naprawde dobrym poziomie.

 

pozdrawiam

xMekpx

 

w moim poprzednim poście masz w ofertę z rozmiarami ram :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...