Skocz do zawartości

[rower] Next Monster II


Pitbull11

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja pokaże moje padło...W lipcu zakupiłem rower marki Next Monster II,wiele osób pisze jaki to badziew i w ogóle. Mimo wszystko go kupiłem,i o dziwo wszystko działa(raz piasta dostała małego luzu, ale wystarczyło dokręcić :) )

 

SPECYFIKACJA

 

Rama:aluminiowa AL7005 15,5"

Widelec:MOZO SOUL Q regulowany

Hamulec przedni:V-brake aluminiowy PROMAX

Hamulec tylny:V-brake aluminiowy PROMAX

Kaseta:SRAM 5.0 8rzędowa

Przerzutka tylnia:SRAM 5.0

Przerzutka przednia:-----

Manetka:SRAM 5.0

Obręcze:NEXT Wzmacniane 4komorowe

Siodło:DUAL NEXT

Opony:INNOVA 26X2.35

Mostek:NEXT DUAL ALU

Kierownica:NEXT DUAL ALU

Sztyca siodła:NEXT ALU

Korba:TRUVATIV ISOFLOV 38T

Liczba biegów:8

Waga:w specyfikacji z internety waga 13kg, ale to chyba jakiś żart jest bo waży ok 16kg.

 

 

zdjcie0533x.jpg

 

zdjcie0534.jpg

 

zdjcie0535.jpg

 

zdjcie0539u.jpg

 

zdjcie0541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może nie przesadzajmy... każdy ma prawo przedstawić swój rower w tym dziale, licząc na komentarze, rady jak, co i gdzie odchudzać i na ogólną konwersację na temat roweru...

Od super wylajtowanych rowerów jest ten dział http://www.forumrowerowe.org/forum/91-projekty-rowerow/

 

BTW. Rower fajny jak na początek, jeżeli używany zgodnie z "przeznaczeniem" to dobrze, kiedy się już nauczy jeździć(latać) i przesiądzie na lepszą maszynką to faktycznie odczuje się różnicę. Tego przynajmniej nie szkoda połamać ani poniszczyć :voodoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie przesadzajmy... każdy ma prawo przedstawić swój rower w tym dziale, licząc na komentarze, rady jak, co i gdzie odchudzać i na ogólną konwersację na temat roweru...

Od super wylajtowanych rowerów jest ten dział http://www.forumrowerowe.org/forum/91-projekty-rowerow/

 

BTW. Rower fajny jak na początek, jeżeli używany zgodnie z "przeznaczeniem" to dobrze, kiedy się już nauczy jeździć(latać) i przesiądzie na lepszą maszynką to faktycznie odczuje się różnicę. Tego przynajmniej nie szkoda połamać ani poniszczyć :voodoo:

 

Święte słowa :) . Rower faktycznie nie zachwyca ale widać że autor obrał sobie jakiś kierunek pedałowania i życzę mu wiele sukcesów :voodoo: . Swoją drogą czy to jest rowerek do dirt-street'u czy do latania to trzymam kciuki bo swojego czasu to była moja pasja i gdyby nie brak funduszy ów czas to pewnie mógłbym się teraz chwalić podobnym gatunkowo sprzęcikiem :)

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...