Skocz do zawartości

[łyżki do opon] full wypas


bros

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję bardzo wytrzymałych łyżek do opon. Do tej pory używałem m.in. Zefala i żółtych Continentali. O ile do normalnych opon są wystarczające, to zdarzają się takie opony (np. Kendy Kwest na obręczy TD16), że żadna z nich nie była sobie w stanie z nimi poradzić (albo się łamały, albo robiły sie 'plastyczne').

Widziałem na allegro łyżki z metalową wstawką. Czy ktoś ich używał? jak one się sprawują? Osobiście wydaje mi się, że odpowiednio wyprofilowane łyżki plastykowe powinny być wytrzymalsze ale jeszcze takich nie znalazłem:( Ktoś może wie jakich łyżek używa się w serwisach rowerowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Parktool'a bardzo wytrzymały i dobry gatunkowo plastik wzmocniony włóknem szklanym, wyprofilowanie daje radę. Wcześniej miałem continentala żółte ale zgubiłem :) i różnice w jakości i wytrzymałości widać na pierwszy rzut oka na korzyść parktool'a

cena 9,90 za 3 sztuki

http://velo.com.pl/produkty/?m=11&pk=%&id=2940

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie: Campagnolo TL-7241410 - są dobrze wykończone - żadnych zadziorów itp Są dobre do bezdętkowych opon (właśnie ze względu na wspomniane wykończenie) i dostosowane do płaskich szprych. Dla prawdziwych sadystów ParkTool robi łyżki TL-5 ze...stali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...