Skocz do zawartości

[Stojak montażowy] Velomann


gremson

Rekomendowane odpowiedzi

Używam go w "domowym serwisie" od ponad 2 lat i za tę cenę nie widziałem lepszego. Sądzę że uchwyt do przypinania roweru wkrótce będę musiał usprawnić. Chodzi o to że ta pomarańczowa dźwignia do zaciskania uchwytu jest na dość miękkiej osi (nicie)- ja lubię mocno zapiąć rower więc trochę ją nadwyrężyłem - wciąż trzyma pewnie, ale gdy się nadmiernie wygnie to ją (ośkę) zastąpię jakimś stalowym gwoździem. Poza tym drobnym detalem jestem MEGAZADOWOLONY z tego stojaka. Jak bardzo leje na dworzu to wieszam sobie rower na nim, siadam z piwkiem naprzeciw i się napawam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba troszkę więcej grzebie, bo zdążyłem zjechać gwint w dźwigni, a plastik w ogóle się rozjechał i już nie spełnia swojego zadania. Wstawiłem nowy gwint, dorobiłem dźwignie i nie ma teraz szybkozamykacza. Trzeba sprzęt skręcić. I dalej działa.

 

Mam składaną wersję Biketrim http://www.centrumrowerowe.pl/12515111002/Velomann-Biketrim_Stojak_Montazowy/Produkt.aspx

Ale zacisk jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...