Skocz do zawartości

[Koszulki] Nowe koszulki forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

@UP, co do kosztów masz napisane powyżej.

A jeśli chodzi o rozsyłanie to zapewne tak jak nakleki, oleje, kubki i inne dziadostwa, po prostu będzie lista chętnych, każdy dostanie numer konta, wpłaca i ma po kilku dniach koszulkę w domu, już kilka rzeczy przez forum kupowałem bez bawienia się w allegro i nigdy problemu nie było :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło lukaszs'owi o takie coś a'la freeride/enduro - syntetyki, dość luźne, ale o lekko przedłużonym tyle itp.

Według mnie to do końca nie wypali, większość osób będzie i tak za klasycznymi kolarskimi.

 

Co do personalizowania np. nick to w przypadku wykonania przez Inkdividual nie ma z tym najmniejszego problemu - na pewno jeśli chodzi o pojedyncze zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą, dowiedziałem się o szczegóły wykonania koszulek:

 

- minimalna ilość koszulek zamawianych jednorazowo to ok 15szt, więc na start potrzebujemy 15 chętnych;

 

- koszt 1 koszulki kolarskiej to 60zł, w przypadku indywidualnego nicka na koszulce + 5zł;

 

- czas oczekiwania od momentu zamówienia to ok 2 tygodnie + kilka dni na wysyłkę;

 

- koszulka ma 3 kieszonki z tyłu, zamek z przodu na dł ok 1/3 koszulki, tylna część koszulki będzie mieć silikonową wstawkę zapobiegają zsuwaniu;

 

- rozmiarówkę podam wkrótce, o ile znajdzie się wystarczają ilość chętnych;

 

- istnieje możliwość zamówienia spodenek kolarskich z wkładką do kompletu, koszt spodenek to 70zł, potrzebny będzie tylko projekt, sugerowałbym czarne spodenki z małym napisem forumrowerowe.org na nogawce ;)

 

- jeżeli nie uzbiera się wystarczająca ilość chętnych na spodenki, zamawiamy same koszulki;

 

- koszulki nie muszą być jednorazową akcją, można zrobić kolejne zamówienie za jakiś czas na podobnych zasadach, więc jeżeli ktoś nie ma wolnych funduszy, może załapać się następnym razem.

 

Podsumowując:

Koszulka - 60zł, z nickiem 65zł

Spodenki - 70zł z wkładką

 

Zaczynamy listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...