Skocz do zawartości

[czluchow] Ustawki, wyprawy, i inne


tasior

Rekomendowane odpowiedzi

To ja proponuje 17.30. Trasa: Czarnieckiego> Chrobrego> Ketlinga> Las> przejazd przez berlinkę przed Łódzkim wzdłuż j. rychnowskiego >Ględowo> Dębnica>Przytok>wzdłuż sadu Dębnica> Motocross> Canpol lub Jaromierz> Sieroczyn. Chyba że macie ciekawsze pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mozemy skoczyc przez piaski pozniej odbijemy w prawo pod takie jeziorko wrocimy na skorzewo tam wpadniemy w las gdzies pod dobojewo i niewiem bedziemy sie gubic w lesie moze :) takie wycieczki najlepsze zreszta spotkamy sie to ustalimy traske bo faktycznie ostro wieje na rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę że upodobaliście sobie zachodnie strony Czł, a wschód taki ciekawy xd

 

 

poza tym mam pyt-ktoś ma tutaj niebiesko białego cube`a lub błekitno białego Cross`a??

bo taka 2-jka jeździ przez moją okolicę co wieczór, zawsze od Chojnic w stronę Czł przez pola, lub na Charzę lecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Rafalo zrobiliśmy 60 km na ciekawym odcinku Biskupnica, Bińcze, Olszanowo, Krępsk. Tasior niestety za późno odczytałem od Ciebie SMS.

 

sorki, ze sie powtarzam na forum ale mam problemy z netem i myslalem ze poprzedni post sie nie zapisal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zahaczyłem po południu o Chojnice by zobaczyć, jak wygląda główny hajłej po remoncie... Chciałem przejechać obydwie strony ulic - do Carrefoura i z powrotem. Już przy Bankowej zaskoczenie - auta mają zielone, ale na równoległej ścieżce rowerowej all red i przyciski. Dojechałem do Swarożyca - to samo... Typowo dyskryminacyjna dla rowerów organizacja ruchu. O nie, dziękuję, nie skorzystam... Zrezygnowałem z dalszej "lustracji" i pojechałem - jak planowałem - na teren PN "BT"... Wygląda na to, że jadąc bicyklem przez Chojnice w kierunku wschodnim trzeba będzie korzystać z alternatyw, by nie gnić na tych p...ch przyciskach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...