Skocz do zawartości

[Kraków]Trasa do Krakowa leśnymi drogami


ursusek

Rekomendowane odpowiedzi

Intruz odbieraj telefon,dzwiniłem do Ciebie ale włączyła się poczta.Koval podał Co dokładną mapę,droga jest prosta jak drut.Ja będę na Ciebie czekać przy zajezdni tramwajowej o 6:15.Zapytaj po drodze każdy wie gdzie jest zajezdnia,dla ułatwienia podam że na ul:1-go maja 152.

 

 

Kolego rudyLis byłoby dobrze gdybyś podjechał na dworzec PKP w Katowicach i spotkał się tam z Intruzem,potem razem podjechali byście pod zajezdnię tramwajową,ja tam będę czekać o 6:15,być może mój kumpel też pojedzie,ale on będzie po nocce.Jeśli będzie się czuł w miarę dobrze to również pojedzie.To oczywiście tylko moja propozycja,po co ma aż tyle peletonów jechać :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbierałem bo mam dzwonki wyłączone. Co do jutrzejszej wycieczki to jestem udup**ny i nie pojadę z wielu przyczyn.. Tak więc szerokości życzę koledzy, pewnie będzie jeszcze okazja na wypadzik większy.

 

 

Co się urodziło ?,czyzby znowu złapałeś kapcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niee :) Mam mnóstwo roboty na weekend a pozatym boję się że rower mógłby mi nie znieść takiej wycieczki w jego aktualnym stanie a nie chciałbym was spowalniać.

 

Dawid ale masz problemy,rower na pewno dojedzie,jeśli coś się zespuje to Ci pomożemy i nie zostawimy Ci na pastwe losu B)."Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro,bedziesz miał dzień wolnego".W niedziele popracujesz intensywnie i nadrobisz zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intruz dasz radę :) tyle chłopa będzie, że rower na sam widok sam się naprawi B) także nie zastanawiaj się tylko rano wsiadaj i tnij w kierunku Katowic :) ja będę czekał o 7.30 w Sosnowcu na ursuska i mam nadzieje, że nie będzie sam :D także do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nie ściemniam tylko mówię jak jest. Naprawdę chętnie bym się wybrał z tak doborową ekipą ale sam nie wiem, czy dam radę nadrobić zaległości w robocie :) Tymbardziej że rower mam maksymalnie zabłocony, napęd dziś pływał w błocie łańcuch przeskakuje i nie mam zapasowej dętki ani nic na drogę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 dętki to wezmę. Narzędzia też jakieś, a na tyle ludzi to każdy pewnie coś przytarga :) no i w największej ostateczności to jest sobota więc mechaników do woli B) rower trochę ogarnij i tak się pobrudzi ;) dasz radę, a robota jak może zaczekać do niedzieli to nie ma się co zastanawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci mój łańcuch,jest w niezłym stanie i mam do niego zapinkę.Jeśli masz zapinkę to podmienimy na szybko łańcuchy.Dętki tez mamy,z tym nie będzie problemu.Intruz nie jedziesz do parku na "lansik" tylko na wycieczkę do Krakowa,nikt nie bedzie patrzył że rower masz zabłocony.Czego jeszcze nie masz ?.Jak nie masz kasy to kupię ci wodę mineralną,nie ma problemu,kanapki tylko zabierz.

 

Kumpel jak pojedzie zabierze przyrzad do rozkuwania łancucha,wtedy na pewno da rade na szybko podmienić łańcuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz to mogę Cie odebrać z skrzyżowania ulicy Pawła Kołodzieja i Bielskiej. Pojechalibyśmy troszkę inna drogą omijając centrum Katowic i Sosnowca. Miałbyś chyba nawet bliżej.

Potem pojechalibyśmy już wszyscy razem do Byczyny i tutaj bym zawrócił bo niestety czas znowu goni:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem, że tam też jest Bielska;) dla pewności proponuję spotkać się 100m dalej. Jadąc Kołodzieja będziesz przejeżdżał mostem nad Bielską (tą pomarańczową) i zaraz za mostem, po lewej stronie jest stacja benzynowa. Spotkajmy się na stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...