Skocz do zawartości

[muzyka] Jaka muzyka na maraton?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Organizujemy zawody "LUIZA XC CUP" w Człuchowie.

STRONA ZAWODÓW

 

I jesteśmy w trakcie ustalania co będzie przygrywało w tle zawodów?

Proponujcie co byście chcieli słuchać na zawodach?

 

Proszę wziąć pod uwagę że na zawodach startują dzieci, młodzież i dorośli.

 

Zaproponujcie coś to może jak wpadniecie to usłyszycie w Człuchowie swoje ulubione POWER SONGI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o taką imprezę rowerowa chodzi, to jakiś lekki rock chyba wielu zawodnikom wpadnie w ucho.

 

Band of Horses - The furenal

 

Editors-munich - Przed startem przypomni, że trzeba jechać z miarę bezpiecznie :):D

 

Coldplay, może po zawodach, bo spokojniejsze :)

 

Paramore, Nirvana, Placebo?

 

 

 

 

Nie wiem chłopaki, ja słucham głównie  różnych odmian trance, więc inni jeszcze się wypowiedzą, ale myślę, że na zawody mniej absorbujący i żywszy rock będzie ok. :D

 

Ewentualnie jeśli chcecie rozjuszyć zawodników i zagrzać do boju, to może jakieś techno, albo d'n'b ale chyba nie wszystkim się może spodobać. Rock jest w miarę że tak powiem uniwersalny. Jak ktoś nawet nie słucha, to przynajmniej nie będzie irytował, denerwował itp. itd. Taki bardziej neutralny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama się ostatnio męczyłam z układaniem repertuaru muzycznego na maraton:D Całe szczęście już po. Przede wszystkim trzeba trafic do ludzi, czyli (niestety wg mnie) hity z radia. Ale też coś energetycznego, czyli jakiś mocny rock, coś znanego, bardzo popularne na maratonach - reggae, no i nie może zabraknąc elektroniki. tutaj przykładowa playlista:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...