Skocz do zawartości

[GPS + Pulsometr] Jest nowa wersja SportsTracker + można kupić Polar for Nokia bluetooth wearlink


ljar

Rekomendowane odpowiedzi

źle sie wyraziłem , stronę mi otwiera pokazuje mi sie jakis telefon Noki i a obok gościu z rowerem i dalej nie moge wejsc

 

daniel33mc, albo nie masz flach playera albo sprawdź swoją przeglądarkę / firewall / pomęcz providera :icon_mrgreen:

miałeś racje nie miałem flach playera ,Dzięki bardzo za pomoc

 

 

EDIT:

 

a jeszcze jedno mam pytanie jak wrzucić trasę z telefonu na tą stronę http://www.sports-tracker.com/#/download ??? , Juz sie zalogowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wrzucić traskę na stronę, trzeba wejść w szczegóły workout i wybrać z opcji upload to service. przy pierwszym uploadzie login i hasło. Wczoraj testowałem nową wersję na e51 z zewnętrznym gpsem i śmiga aż miło. Nie wiem jak bylo by z pulsometrem. Dochodzi wtedy drugie urządzenie na bluetootha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tutaj :

http://cgi.ebay.pl/Polar-for-Nokia-Bluetooth-Active-Wearlink-Transmitter-/290465855448?pt=LH_DefaultDomain_0

Zakup 19.08.2010 - dzisiaj dostałem paczkę, błyskawiczna konfiguracja i wszystko działa ok (Nokia E52) ^_^

 

dostałem takie pytanie na priv, ale zdecydowałem ise odpowiedzieć na public :

 

Hej.

 

Mam takie pytanie odnośnie sprzętu, który zakupiłeś na ebay. Po co tam jest wyświetlacz, skoro i tak używasz do tego telefonu?

 

Czy jak w terenie twoja Nokia używa GPSa, to coś za to płacisz?

 

Nie ma tam wyświetlacza tylko opaska z pokrowcem na telefon.

pokrowiecf.jpg

stracker2.jpg

 

W sieci Orange o ile nie masz internetu w abonamencie, to płacisz za A-GPS - telefon łączy się z siecią i pobiera dane na temat aktualnego położenia na podstawie masztów telefonii komórkowej. Płacisz także za przesyłanie danych z OpenStreetMaps itd...

 

Za samo odbieranie sygnałów GPS nic nie płacisz - ale A-GPS znacznie przyspiesza pierwsze ustalenie pozycji.

 

Przy okazji testowo wrzuciłem starego tracka do systemu sports-tracker :

stracker.jpg

 

Powrót do domu po zawodach o 2 w nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szych, domyślnie korzysta z OpenStreetMap i jest to problematyczne bo cały czas pobiera sobie potrzebne mu kawałki z sieci... :whistling:

 

Jak na razie znalazłem tylko jedno rozwiązanie ale jest to półśrodek moim zdaniem:

http://betalabs.nokia.com/apps/sports-tracker/discussion/8972/using-openstreetmaps-offline

 

 

Ok, da się jednak - trochę zabawy ale działa :icon_wink:

 

=> =? http://mobac.dnsalias.org/

 

Tworzysz sobie mapkę a potem pakujesz do katalogu na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Przymierzam się właśnie do zakupu Nokii E52 w celu użytkowania Sports Trackera.

Mam pytanie do Ciebie, jak się sprawuje w terenie wskazanie pozycji, prędkości i wysokości przez GPS.

Czytałem, że potrafi sporo przekłamywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wystarczy. To nie je za dużo baterii, sam odczyt danych GPS nie jest prądożerny.

Gdybyś miał ekran podświetlony i używał jako nawigacji to było by gorzej.

 

A co do dokładności wskazań - używam od blisko roku, zdarzyło się parę razy, szczególnie w gęstym lesie, że się zgubił i mnie mocno po krzakach poprzeciągał (znaczy się - zapisany ślad na to wskazywał). Generalnie jednak jest dokładny, GPS fixa łapie w kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niestety, nie posiadam opaski na pikawe, ale ze sportstrackera jak najbardziej korzystam.

Moje workout'y do obejrzenia tu:

Moje workout'y(zacząłem korzystać ze sportstrackera na jesień, dla tego wycieczki takie małe).

Program zapamiętuje również gdzie zostało zrobione dane zdjęcie i też je wrzuca na serwer :D

Szybko łapie sygnał, nie ma problemu podczas jazdy, dobrze lokalizuje odbiornik, nie "zaokrąla" naszej pozycji do pobliskiej ulicy, odległość, prędkość mierzy dość dokładnie. Ciekawą opcją jest też zaznaczanie najwyższego/najniższego punktu w którym byliśmy, i miejsca w którym najszybciej jechaliśmy. No i możemy na żywo sprawdzać naszą pozycję na mapie, nie muszę chyba tłumaczyć jak przydatne to może być, prawda? :confused:

Bateriożerność przeciętna - Sygnic więcej pochłania.

Ktoś się pytał o mapy - one wcale nie są takie złe.

Używam ST na Nokii 5800, zcrackowanej, i jak jestem w centrum to z hotspota w tle przez operę spokojnie mogę korzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też używam tego programu, znaczy się zacząłem jeszcze przed mrozami, zrobiłem zaledwie 3-4 trasy i wszystko działa super i jest fajne, do tego można pobrać plik gpx i podstawić sobie do bikemap.

 

natomiast ja mam jedynie problem z wysokością, bo coś źle mi gps to mierzy, i na płaskiej trasie potrafi pokazać mi 1000m przewyższenia.

 

Ale ogólnie jest super.

 

heh sorki pomyliłem programy, chodziło mi o sportypal program :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://cgi.ebay.pl/P...DefaultDomain_0

Zakup 19.08.2010 - dzisiaj dostałem paczkę, błyskawiczna konfiguracja i wszystko działa ok (Nokia E52) ;)

 

dostałem takie pytanie na priv, ale zdecydowałem ise odpowiedzieć na public :

 

Nie ma tam wyświetlacza tylko opaska z pokrowcem na telefon.

 

 

DominikM a mógłbyś zapodać konkret nazwę producenta i model tej opaski :> Bo szukam tego i coś się doszukać nie mogę... Bo link z ebay nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czytałem, że SportTracker ma opcje zapisu słuchanej muzyki podczas treningu, jednak u mnie ona nie działa lub po prosutu nie moge jej nigdzie znaleźć. Po treningu nie ma informacji na temat muzyki ani na telefonie ani na serwisie www. Mój telefon to Nokia e52. Czy programik nie obsługuje tej opcji w moim telefonie lub nie jest kompatybilny z domyślnym oddtwarzaczem muzycznym z Nokii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam , mam pytanie co zrobić żeby można było się odnaleźć na mapce google , chodzi mi o taki punkt koloru czerwonego - bieg , bo nie mam pojęcia .Podczas treningu żebym był widoczny na mapie - strona Sports Tracker .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...