Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na imię mi Paweł. Mam 16 lat. Pochodzę z Łodzi, gdzie nadal mieszkam. Uwielbiam jeździć na rowerze, niestety aktualnie posiadam jakiegoś starego SCOTTa (ma już prawie 8 lat) z piszczącymi i trzeszczącymi amortyzatorami (przód i tył), za które nie mam zamiaru się zabrać, bo wolę kupić jakiś nowszy rower, bo ten jest na mnie za mały.

 

Mokrego dyngusa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam wszystkim :) jestem Krzysiek lat 29 i mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu. Jeżdżę głównie dla zdrowia i utrzymania kondycji czyli spokojnie i bez wariowania. Rower jaki posiadam to Kross Hexagon V4 z 09r ale już myślę nad zmianą na lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Konrad, wiek 24, jestem z Olsztyna. Teren po którym się tu przemieszczam jest wystarczająco urozmaicony wiec nie da się nudzić :) Na rowerku śmigam już jakieś 4 lata, mój rower to sprzęt made in market... ale od roku zacząłem wymieniać komponenty tak wiec teraz z marketowego nabytku została tylko rama :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem Tecłav, na rowerze odkąd pamiętam. Najpier trójkołowa agatka (yrwane tylko koło prawe) potem reksio(rama złamana w pół) następnie perła (złamany widelec) potem romet canyon (pęknięta główka ramy) następnie merida yankees (pęknięta powyżej haka przerzutki, zespawana, sprzedana(nabywca wiedział o spawie, żeby nie było)) i teraz Matts speed. Epizodami od xc, odrobinę trialu i fr i teraz z powrotem w stronę xc.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita Was Sebastian z Nowogardu. Jeżdżę dosyć sporo po moich okolicach, po leśnych i polnych drogach. Takie XC nizinne. Szkoda tylko, że moje tereny to chyba jeden z najbardziej płaskich rejonów w kraju, bez żadnych atrakcji turystycznych. Bardzo zazdroszczę mieszkańcom południowych rejonów Polski górskich ścieżek, ciekawych miejsc i wspaniałych widoków. Ale trudno, i tak będę jeździł, nie sądzę, żeby kiedykolwiek miałoby mi się znudzić. :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. :)

Jestem Norbert. Mieszkam w Bukownie. Piękne urozmajcone lasy oraz duzy obszar nie wykorzystanych łąk na których istnieje efekt wypocin moich i znajomych. ;] Preferuje głównie Dirt. Na rowerku od roku. Ale szybko sie uczę. :huh: Forum znalazłem szukając informacji na temat budowy hopek, i jakoś zostałęm na dłużej. ;]

Pozdrower. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Konrad jestem z Radomia. Rower był u mnie od dziecka pamiętam jak ojciec uczył mnie jeździć hehe ,

ile gleb człowiek zaliczył, kilkanaście razy zdarte kolana i łokcie to były dawne czasy. W miarę

upływu lat rowerki się zmieniały później trochę to zaniedbałem długo nie miałem. Od zawsze lubiłem

jeździć na rowerze. Na forum trafiłem aby dowiedzieć się więcej. Przyszedł czas na zmianę roweru

liczę na pomoc z waszej strony :)

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nazywam się Marcin i mam 17 lat. Jeżdżę od 1 podstawówki i tak mi już zostało. Ostatnio zauważyłem bardzo ważną rzecz: rower to moja pasja i bardziej lubię szosę niż kross;) A i mieszkam w Rzeszowie, jest ktoś z tej jakże pięknej miejscowości? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Filip i mieszkam w Gdyni. W zeszłym roku złapałem rowerowego bakcyla i wiem, że nie ma już dla mnie ratunku. Od jakiegoś czasu staram się ogarnąć temat rowerów, zarówno w zakresie nazewnictwa, sprzętu jak i serwisu.

 

Dzięki forum zacząłem już ulepszanie mojego Cube'a. Jak na razie zainwestowałem w nowe pedały (Time Alium ATAC) i hamulce (Shimnao SLX). Boję się, że będzie więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się serdecznie przywitać.

Po latach abstynencji odkurzyłem rowerek i śmigam sobie jak tylko mam chwilkę czasu.Urodziłem się w Katowicach, mieszkałem w Mysłowicach a "karierę" zaczynałem na rowerku marki jak dobrze pamiętam "Bobo" Miałem wtedy niecałe 5 lat.

Ale pamiętam moment, na spacerku z śp babcią, kiedy boczne kółeczka przestały szurać po asfalcie, i kiedy dumny wracałem do domu z przekręconymi do góry. Potem Odrobiłem lekcje Wigry 4, potem inne wynalazki, w tym terenówka

i wyścigówka.

Teraz mieszkam w Tarnowie od 2007 roku i posiadam stare Bianchi "terenowe" które co prawda jeszcze jeździ, ale. Inwestycja w ten rower jest nieopłacalna.Jeszcze muszę dozbierać parę groszy na Viper lub Zetosa.No i znaleźć normalny sklep rowerowy w Tarnowie :)Wszelkie sugestie, tak samo jak krytyki mile widziane.Mam swoje lata, ale można ze mną mimo to pożartować.Trasy rowerowe wybieram raczej po bardziej płaskim terenie.Górskie wyprawy odpadają, ale to nie z powodu mojego lenistwa, ale z powodów zdrowotnych niestety.

Pozdrawiam z Polskiego Bieguna Ciepła.

 

Dadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, już dosyć tego anonimowego przeglądania :)

 

Witam wszystkich z Łodzi - czy może raczej ahoj? :D

Rowerzystka ze mnie o taka maciupka, 22 letnia ;) ale postawiłam sobie za cel zabrać się za rowerowanie sensownie ;)

W związku z czym (z tym "maciupkowstem") rower mam niskobudżetowy, ale jest nam razem całkiem dobrze;)

I mimo, że to "góral" to preferuję teren płaski ;) nie kręci mnie szaleństwo po wertepach :P aczkolwiek mało uczęszczany teren płaski już tak :)

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja coś tutaj napiszę ;)

Piotr, 29 lat. Ostatnie kilka lat niestety bez niczego między nogami (co ma dwa kółka oczywiście :P ). W tym roku postanowiłem że wrócę do rowerowania ;) Szczególnie że moim hobby jest także fotografia, więc mam nadzieję łączyć jedno z drugim :)

Mieszkam w Warszawie, ale wolę jeździć po górach :/ Niestety w okolicy występują raczej nie wielkie wzniesienia, więc myślę, że wszelkie urlopy itp. będą w kierunku południowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Oskar, lat 17. Moja przygoda z rowerami ciągnie się od małego, w sumie rower zawsze istniał w moim życiu (jak i w mojej rodzinie). Nie dawno cieszę się z Giant'a talon'a 3. Pochodzę z Zawiercia (jura Krakowsko-Częstochowska) więc idzie trochę poszaleć po terenie, co lubię ;) Pozdrawiam i udanego/bezpiecznego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...