Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Przegapiłam ogólną powitajkę i od razu zagnieździłam się w wlkp co w sumie na dobre wyszło bo mam już z kim wybrać się na rower ;)

 

Żeby nadrobić moje zaniedbanie...Witam serdecznie i do zobacznia na trasie =)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, I'm Marcin and I'm a bicycle addict. :whistling:

 

Na rowerku "od zawsze", intensywniej za czasów liceum. Pasja przymarła w czasie studiów, aby po ich zakończeniu wrócić ze zdwojoną siłą :)

Forum tutejsze zaczytuję od około roku. Przyszła potrzeba zalogowania się, więc pewnie od teraz będę się tu czasem odzywał.

Śmigam na hardtailu. Mam to szczęście, że mieszkam na południu Polski, co pozwala mi zapuścić się czasem w Beskidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Zarejestrowałem się na forum ponieważ po kilku latach na nowo odkrywam jak fajnie można spędzać czas na rowerze i mam zamiar zabrać się za jeżdżenie trochę bardziej intensywnie. A ponieważ zmieniłem swoje upodobania co do stylu jazdy (z ogólnie pojętego jeżdżenia grawitacyjnego na bardziej spokojne wycieczki) szykuje się zmiana roweru, w wyborze którego mam nadzieje pomogą mi materiały i ludzie na tym forum :)

A i jeszcze jedno: jestem z bliskich okolic Olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Siema! Cześć! Jak kto woli :icon_cool: Jestem tutaj nowy, ale nie trafiłem przypadkowo na to forum. Od ponad roku interesuję się kolarstwem szosowym no i oczywiście też sam jeżdżę. Mam na imię Przemek i jestem z Jasła tj. 70km od Rzeszowa na południe, jak nick wskazuje urodziłem się w 1994r. a więc mam 16 lat ;P Mam nadzieję, że znajdę tutaj wszystko co będę potrzebował. Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem Łukasz i mam 17lat. Mieszkam jakieś 85km albo więcej na południe od Warszawy.

Interesuję się wypadami rowerowymi od ok. 3 lat, ale do tej pory nie miałem za bardzo czym jeździć(uśmiejecie się bo śmigałem przez ten czas zwykłą polską damką:) - była trochę wredna ale potrafiła przejechać nawet 60km dziennie.Więcej nie ryzykowałem)

Jakieś 2 tygodnie temu kupiłem rower trekkingowy ( tym wreszcie można dobrze, komfortowo pojeździć) - Giant expression rs - na razie nie narzekam. Chcę zgłębić wiedzę na temat tego typu rowerów bo nie miałem z nimi za wiele styczności i jak na razie to jestem zielony w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pozdrawiam użytkowników rowerków, kiedyś w młodych latach dużo jeździłem wigrusami itp, drogi, lasy itp

 

Teraz znów zachciało mi się trochę "popedałować" i tak o czerwca mam rowerek, zrobione już/dopiero 700 kilometrów :) ale strasznie mi się spodobało (nawet ostatnio kask i plecak zakupiłem) :woot:

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nazywam się Mateusz mam 18 lat, woj. łódzkie.

Rowerem jeżdżę od kąt sięgam pamięciom, ale to właśnie w tym roku "rower" zainteresował mnie bardziej można powiedzieć, że na tym punkcie ostatnio dostałem jakiegoś "fioła".

Od 1 lipca do dziś przejechałem ponad 2 tys km :)

 

Pozdrawiam brać i życzę sukcesów na dwóch kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomas81PL

Witam wszystkich Forumowiczów:)

Jestem Tomek i mieszkam w piekarach,na rowerze jeżdżę od dawna,jakiś czas nie jeździłem,odkąd po włożeniu w rower sporej kasy rozsypał się :) ,ale teraz kupiłem znów dwa kółka i bardzo mnie zainteresowała przygoda z rowerem,na forum jestem dopiero zarejestrowany od kilku dni,by spędzić tu miło czas w jakim nie jestem w trasie ;) ,oraz by ktoś mógł mi doradzać w zmianie poszczególnych części i akcesoriów :down:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na forum postanowiłem zawitać wskutek powrotu, po niemalże dekadzie abstynencji, na rowerowe szlaki. Jeżeli nie liczyć tej przerwy, na kółkach jestem obecny już od końca lat 70-tych ubiegłego stulecia: najpierw 3, potem 4 i - od początku lat 80-tych, aż do teraz - na 2. Jakżeż mógłbym nie zawitać w tej prawdziwej skarbnicy wiedzy rowerowej!

 

Pozdrawiam

--

LeHardi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym się przywitać.Mam na imię Maksymilian i pochodzę z Torunia.Na rowerze jeżdżę dosyć długo.Natomiast od kilku miesięcy zacząłem jeździć bardziej wyczynowo - próbuje swoich sił na Toruńskich torach w lekkim Dh/Fr oraz na fourcrossie .Forum czytam od dwóch miesięcy aż wreszcie dołączyłem do jego społeczności.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Na imię mam Paweł. Rowerem jeżdżę regularnie już kilkanaście lat. Kiedyś bardziej wyczynowo (krótko), teraz głównie w mieście jako środek transportu oraz turystycznie.

Bardzo podoba mi się to forum. Mam nadzieję zagościć tu na dłużej.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na imię mam Mateusz, mieszkam w Kornwalii (UK).

Na to forum trafiłem świeżo po zakupie roweru. Po paru dniach jazdy z górki i pod górkę (płasko u mnie nigdzie nie ma) czuję, że zaczyna mnie to wciągać, tak więc szukam pomocy w kwestii doboru osprzętu, który mógłbym wymienić.

I czuję, że zostanę tu na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam na imię Marek, mieszkam w Grudziądzu. Mam 30 lat.

Jakiś czas temu kupiłem nowy rower, gdyż od dłuższego czasu brakowało mi jeżdzenia. Za młodych lat miałem kilka rowerów Pelikan, Salto, Wigry, kolarzówkę z rometu i dośc duzo smigałem . Następnie były studia, praca jednak teraz postanowiłem wrócic na 2 kółka i trochę kondycje potrenwać oraz od czasu do czasu wziąśc udział w jakiś zawodach.

Do zobaczenia na drodze, w lesie i na zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam na imię Mateusz i mam 21 lat, na punkcie roweru oszalałem jakieś 2 lata temu, wcześniej był to raczej rekreacyjny sposób spędzania wolnego czasu. Od tamtych chwil zmieniło się diametralnie wszystko zaczęły się dalekie wyjazdy no i przede wszystkim codzienna jazda na rowerze po 18 km w dwie strony na uczelnie oczywiście jeżeli pogoda sprzyjała. Początkowo dosiadałem Krossa Hexagona V4 obecnie jeżdze na rowerze własnoręcznie złożonym. Na forum trafiłem ponieważ chcę zgłębiać moją wiedzę na temat rowerów, sposobów ich serwisowania itp. Na koniec pozdrawiam wszystkich i do zobaczenie na trasie :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

 

Po krótkiej przerwie, a raczej mocno ograniczonej jeździe na rowerze wracam na nowo do intensywnego pedałowania ;) . Na imię "ojce" mi dali Sylwek, mam 35 lat i jestem z Lublina, forum naprwdę dobra sprawa.

Pozdrawiam Wszystkich i być może gdzieś do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kultura nakazuje się przywitać, więc witam serdecznie! Zwą mnie Shrek :wallbash:

 

Bagienko mam pod Poznaniem, w Kiekrzu.

 

Historii długiej oszczędzę, na dwóch kołach jeżdżę od dziecka, wiadomo, jak większość ;)

Poważniej, to chyba nigdy, zawsze rekreacja, rodzinnie, teraz kiedy synowie wyrośli,

mają powoli własne życie, a nie jazdę rowerkiem ze "starym", odświeżyłem po kilku

latach przerwy temat i po zakupie nowego sprzętu, zacząłem rekreację na nowo.

Forum bardzo pomogło mi w wyborze sprzętu, ciuchów, przekonało mocno do kasku,

nawet żona dała się przekonać, więc przyszedł czas na pierwszy wpis i rozpoczęcie

aktywności z tym związanej :)

 

Być może uda się nawiązać kontakt, z kimś z okolicy, wspólnie polatać w terenie,

to nieoceniona wartość takiego miejsca. Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam na imię Ania i jestem z Poznania ;-)

Na forum trafiłam szukając zdatnych ciuchów na rower. Swoją przygodę rozpoczęłam w wieku lat kilku - testowałam głównie stajnię Rometa - przez kilka ostatnich lat miałam potężną przerwę - ale teraz zaczęłam przygodę od nowa.

Jeżdż w tej chwili do pracy ok 9 km w jedną stronę - zaliczyłam już parę oberwań chmury i niestety odczuwam braki w sprzęcie.

Dlatego chcę zmodernizować wysłużoną i nieco leciwą Kometę, a z czasem jak się nieco obeznam z tematyką może złożę coś sama.

 

pozdruffka 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Dawid, mieszkam w Gnieźnie. Na rowerze jeżdżę od małego lecz bardziej poważnie od 2 sezonów. Posiadam rower Giant Terrago 3 model 2008 oraz ramę GT Avalanche 3.0 który będę składał przez zimę. Czasem pojadę jakiś maraton dla sprawdzenia formy. Na forum trafiłem żeby dowiedzieć się czegoś więcej o rowerach i sprzęcie, gdyż jeszcze cały czas się uczę czegoś nowego.

Pozdrower! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:D

 

Przedstawię się :P : Karolina, lat 25, w pierwszą fazę cyklozy wciągnięta w roku 2009 :(

 

Początki teraz wydają się śmieszne, bo na rowerze z napisem VooDoo :P hihi, nawet nie wiem, co to był za rower :) ale był duuuużo za duży (i chyba z 17 kg ważył!) i jeździłam z torebeczką montowaną z przodu kierownicy, do której zawsze pakowałam mapę i aparat :) Od sezonu 2010 Scott Contessa 55 :D zmolestowany m.in. na maratonie w Jeleniej Górze (duuuuuużo błotka :002: ). Marzy mi się kilkudniowa wyprawa rowerowa w jakieś ładne górki - jeszcze trochę na to poczekam, ale kiedyś się uda :D

 

Pozdrooffki for all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Mateusz na rowerze jeżdżę od małego i od małego interesuję się rowerami ja w tej chwili posiadam wiliera 18 carrati, powoli staram się schodzić z niego z wagi :D

pozdrawiam wszystkich ;)

 

Aha i chciałem dodać że forum przeglądam wcześniej niż się zarejestrowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Bogdan, jestem jednym z młodszych forumowiczów, mam 16 lat. Kręce po powiecie Polickim, to miasto obok Szczecina, a mój rower to jakiś "fasttrack", niewiem co to za firma, pierwszy raz o niej słysze. Rower ma chyba z 5 lat, lecz ze starych części została już tylko: rama, kierownica, widelec, i klamki :)

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...